This website works best with JavaScript enabled

 

Районні Олімпіади / District Olympiads

Ім'я, Прізвище

Клас

Рік

Предмет

Місце

Третьякова Єлизавета

2013-2014

Англійська мова

3

Нестеренко Валерія

10А

2013-2014

Англійська мова

2

Киличчи Деніз

10А

2013-2014

Англійська мова

3

Третьякова Єлизавета

2013-2014

Математика

3

Третьякова Єлизавета

2013-2014

Світова література

3

Сорока Алла

2013-2014

Світова література

3

Ключнікова Єлизавета

2013-2014

Світова література

3

Коливай Дмитро

2013-2014

Інформатика

3

Третьякова Єлизавета

2012-2013

Англійська мова

2

Заборовська Катерина

2012-2013

Англійська мова

2

Киличчи Деніз

2012-2013

Англійська мова

2

Іванова Олександра

2012-2013

Англійська мова

3

Ткаченко Анна

2012-2013

Англійська мова

3

Іванова Олександра

2012-2013

Географія

3

Арсланов Мардали

2012-2013

Географія

3

Королюк Дарія

11А

2012-2013

Історія України

2

Іванова Олександра

2012-2013

Історія України

3

Третьякова Єлизавета

2012-2013

Математика

3

Третьякова Єлизавета

2012-2013

Образотворче мистецтво

3

Ковалець Михайло

2012-2013

Світова література

2

Королюк Дарія

11А

2012-2013

Світова література

2

Королюк Дарія

11А

2012-2013

Українська мова і література

2

Третьякова Єлизавета

2012-2013

Українська мова і література

3

Левицька Світлана

11А

2011-2012

Англійська мова

1

Киличчи Деніз

2011-2012

Англійська мова

3

Ткаченко Кирило

10А

2011-2012

Англійська мова

3

Некраса Олександра

11А

2011-2012

Англійська мова

3

Максимець Леонтій

2011-2012

Англійська мова

3

Левицька Світлана

11А

2011-2012

Німецька мова

3

Скляр Анастасія

10А

2011-2012

Світова література

2

Ткаченко Анна

2011-2012

Образотворче мистецтво

2

Третьякова Єлизавета

2011-2012

Образотворче мистецтво

3

Данге Генрієтта

2011-2012

Образотворче мистецтво

3

Мотозюк Олександр

2011-2012

Образотворче мистецтво

3

Валерія  Ліхацька

8A

2010-2011

Географія

3

Вікторія  Золотаревич

9A

2010-2011

Географія

1

Микита  Іваненюк

9A

2010-2011

Географія

3

Зівар  Фараджова

9A

2010-2011

Географія

3

Дарія  Королюк

9A

2010-2011

Географія

1

Данге  Генрієтта

5C

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

1

Анна  Ткаченко

5C

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Наталія  Січевлюк

7A

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

1

Інна  Росовецька-Гіндіч

7A

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

2

Оксана  Кузьменко

7A

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Катерина Заборовська

7B

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Пелагея  Кошелева

7B

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Антон  Січевлюк

8A

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Анастасія  Тюпіна

8A

2010-2011

Oбразотворче мистецтво

3

Некраса Олександра 

10A

2010-2011

Історія

3

Зівар  Фараджова

9A

2010-2011

Екологія

3

Вікторія  Золотаревич

9A

2010-2011

Екологія

3

Микита  Іваненюк

9A

2010-2011

Біологія

3

Тетяна Кисленко

11A

2010-2011

Англійська мова

2

Анастасія Колесник

11A

2010-2011

Англійська мова

3

Тетяна Буханова

10A

2010-2011

Англійська мова

3

Олександра Некраса

10A

2010-2011

Англійська мова

3

Світлана Левицька

10A

2010-2011

Німецька мова

2

Наталія Маслій

9-А

2006-2007

Біологія

1

Максим Котенко

10-A

2006-2007

Економіка

3

Дехтяренко Олег

10-A

2006-2007

Англійська мова

1

Лоза Ольга

8-B

2006-2007

Англійська мова

1

Уранковський Олексів

10-A

2006-2007

Англійська мова

3

Моцна Тетяна

9-А

2006-2007

Англійська мова

3

Куцина Лідія

7-A

2006-2007

Зарубіжна література

1

Дехтяренко Олег

10-A

2006-2007

Географія

2

Котенко Максим

10-A

2006-2007

Географія

3

Симоненко Дмитро

8-А

2006-2007

Географія

3

Маслій Наталія

9-А

2006-2007

Історія

3

Лоза Ольга

8-B

2006-2007

Математика

3

Куцина Лідія

7-A

2006-2007

Фізика

1

Соколов Ілля

7-В

2006-2007

Російська мова

2

Лоза Ольга

8-B

2006-2007

Російська мова

3

Кисленко Тетяна

7-A

2006-2007

Українська мова

3

Анна Діанова

7-B

2005-2006

Oбразотворче мистецтво

2

Анна Рябова

7-B

2005-2006

Oбразотворче мистецтво

2

Марина Кутня

5-A

2005-2006

Oбразотворче мистецтво

3

Домарєв Дмитро

11-A

2005-2006

Біологія

1

Сергієнко Анастасія

11-A

2005-2006

Біологія

1

Бондаренко Анастасія

11-A

2005-2006

Біологія

2

Бойко Уляна

8-A

2005-2006

Біологія

2

Наталія Маслія

8-A

2005-2006

Біологія

2

Чаксте Валерія

10-A

2005-2006

Біологія

4

Лапань Марина

8-A

2005-2006

Біологія

4

Моцна Тетяна

8-A

2005-2006

Біологія

4

Маслій Наталія

8-A

2005-2006

Хімія

3

Домарєв Дмитро

11-A

2005-2006

Економіка

2

Моцна Тетяна

8-A

2005-2006

Англійська мова

1

Бойко Уляна

8-A

2005-2006

Англійська мова

2

Кушнір Тетяна

9-A

2005-2006

Англійська мова

2

Даниїл Калашник

7-A

2005-2006

Географія

2

Ольга Лоза

7-B

2005-2006

Географія

2

Домарєв Дмитро

11-A

2005-2006

Географія

3

Забудський Максим

9-A

2005-2006

Географія

3

Маслій Наталія

8-A

2005-2006

Історія

2

Маслій Наталія

8-A

2005-2006

Математика

3

Ольга Лоза

7-B

2005-2006

Російська мова

2

Моцна Тетяна

8-A

2005-2006

Укр. мова (конкурс ім. Яцика)

3

Сілка Валерія

8-A

2005-2006

Укр. мова (конкурс ім. Яцика)

3

Анна Діанова

6-B

2004-2005

Oбразотворче мистецтво

1

Крістіна Глас

5-C

2004-2005

Oбразотворче мистецтво

3

Анна Рябова

6-B

2004-2005

Oбразотворче мистецтво

3

Наталія Маслій

7-A

2004-2005

Біологія

1

Домарєв Дмитро

10-A

2004-2005

Біологія

2

Сергієнко Анастасія

10-A

2004-2005

Біологія

2

Бондаренко Анастасія

10-C

2004-2005

Біологія

2

Крещанович Євген

8-B

2004-2005

Біологія

2

Бойко Уляна

7-B

2004-2005

Біологія

3

Максім Чікал

8-A

2004-2005

Хімія

2

Домарєв Дмитро

10-A

2004-2005

Економіка

3

Домарєв Дмитро

10-A

2004-2005

Англійська мова

2

Нікіта Барановський

10-A

2004-2005

Англійська мова

2

Ніна Петляк

11-A

2004-2005

Англійська мова

3

Олександр Уранковський

8-A

2004-2005

Англійська мова

3

Валерія Чаксте

9-A

2004-2005

Англійська мова

3

Маким Забудський

8-A

2004-2005

Зарубіжна література

2

Олександр Уранковський

8-A

2004-2005

Географія

2

Даріна Гранік

10-B

2004-2005

Географія

3

Ростислав Оводнєв

10-B

2004-2005

Географія

3

Наталія Маслій

7-A

2004-2005

Географія

3

Олександр Уранковський

8-A

2004-2005

Історія

3

Наталія Маслій

7-A

2004-2005

Математика

1

Максим Котенко

8-A

2004-2005

Математика

3

Максим Котенко

8-A

2004-2005

Фізика

3

Анна Діанова

5-B

2003-2004

Oбразотворче мистецтво

1

Анна Рябова

5-B

2003-2004

Oбразотворче мистецтво

2

Діана Цвіла

3-B

2003-2004

Oбразотворче мистецтво

3

Наталія Маслій

6-A

2003-2004

Oбразотворче мистецтво

3

Седа Базуркаєва

6-A

2003-2004

Oбразотворче мистецтво

3

Сергієнко Анастасія

9-A

2003-2004

Біологія

1

Бондаренко Анастасія

9-A

2003-2004

Біологія

1

Зайцева Єлизавета

9-A

2003-2004

Біологія

2

Світдана Дорошенко

10-B

2003-2004

Біологія

3

Коваленко Катерина

9-B

2003-2004

Англійська мова

1

Жанна Кутирь

9-A

2003-2004

Англійська мова

2

Ніна Петляк

10-A

2003-2004

Англійська мова

3

Нікіта Барановський

9-A

2003-2004

Англійська мова

3

Жанна Кутирь

9-A

2003-2004

Географія

2

Максим Котенко

7-A

2003-2004

Географія

3

Максим Забудський

7-A

2003-2004

Географія

3

Ростислав Оводнєв

9-A

2003-2004

Географія

3

Влад Рябов

9-A

2003-2004

Історія

3

Аліна Ємець

9-A

2002-2003

Біологія

1

Домарєв Дмитро

8-A

2002-2003

Біологія

2

Ємець Аліна

9-A

2002-2003

Біологія

2

Олександр Кузьмічов

10-A

2002-2003

Біологія

3

Вісам Ахмед

9-A

2002-2003

Біологія

3

Ніна Петляк

9-A

2002-2003

Англійська мова

2

Марія Арсенюк

8-B

2002-2003

Англійська мова

3

Катерина Кузьміна

9-A

2002-2003

Англійська мова

3

Зайцева Єлизавета

8-A

2002-2003

Зарубіжна література

3

Домарєв Дмитро

8-A

2002-2003

Географія

3

Влад Рябов

8-A

2002-2003

Історія

2

Наталія Маслій

5-A

2002-2003

Математика

1

Аліна Диденко

7-A

2002-2003

Математика

1

Максим Ставісюк

10-A

2002-2003

Математика

3

Домарєв Дмитро

8-A

2002-2003

Фізика

3

Максим Котенко

5-A

2001-2002

Математика

2

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621