This website works best with JavaScript enabled

 

 









 


 

 

Міжнародні олімпіади / International Olympiads

Прізвище, Ім'я
Name
Клас
Class
Рік
Year
Предмет
Subject
Країна
Country
Організація
Organisation
Місце
Place
             
             
             
             
 Мулько Михайло  8-A  2016-2017  Інформатика  Румунія  InfoMatrix World Final
 Turkhan Sumeyra Meryem  10-C  2016-2017  Інформатика  Казахстан  InfoMatrix Asia & Pacific  3
 Erdogdu Zehra Hurnur  10-C  2016-2017  Інформатика  Казахстан  InfoMatrix Asia & Pacific  2
Коливай Дмитро 9-A 2015-2016 Інформатика США Genius Olymypiad 3
Кес Альперен Асим 9-C 2015-2016 Інформатика США Genius Olymypiad 3
Ердогду Зехра Хурнур 9-C 2015-2016 Інформатика США Genius Olymypiad 3
Мулько Михайло 7-A 2015-2016  Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 2
Молдосанов Айдін 5-C 2015-2016 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 2
Illya Kovalenko 9-A 2015-2016 Physics Georgia IYIPO 1
Alperen Asim Kes 10-C 2014-2015 Інформатика Румунія InfoMatrix World Final 2
Yaroslav Getmanchuk 7-C 2014-2015 Інформатика Румунія InfoMatrix World Final 2
Alperen Asim Kes 10-C 2014-2015 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 1
Yaroslav Getmanchuk 7-C 2014-2015 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 1
Нікітін Левко 7-С 2013-2014 дизайн Туреччина Dreamline 3
Кес Альперен Асим 7-С 2013-2014 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 3
Андрєєв Кіріл 7-А 2013-2014 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 3
Коливай Дмитро 7-А 2013-2014 Інформатика Грузія IYIPO 1
Ширіма Адріан 7-С 2013-2014 Інформатика Туреччина EBIKO 3
Боримський Данило 7-А 2013-2014 Інформатика Туреччина EBIKO 3
Кес Альперен Асим 7-С 2013-2014 Інформатика Румунія InfoMatrix World Final 2
Коливай Дмитро 7-А 2013-2014 Інформатика Румунія InfoMatrix World Final 2
Кес Альперен Асим 7-С 2013-2014 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 3
Андрєєв Кіріл 7-A 2013-2014 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 3
Шишкін Денис 9-А 2012-2013 Біологія Грузія IYIPO 2
Скакун Максим 9-А 2012-2013 Біологія Грузія IYIPO 2
Прокопов Вадим 2012-2013 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 1
Коливай Дмитро 2012-2013 Інформатика Казахстан InfoMatrix Asia & Pacific 1
Коливай Дмитро 2012-2013 Інформатика Туркменістан ICPO 2
Данге Генрієтта 2012-2013 Історія України Україна КНУ ім. Т. Шевченка 3
Кріпостна Катерина 2011-2012 Екологія Грузія IYIPO 1
Ліхацька Валерія 2011-2012 Екологія Грузія IYIPO 1
Ткаченко Кирило 10А 2011-2012 Екологія Азербайджан INEPO 3
Буханова Тетяна 9A 2009-2010 Екологія Грузія IYIPO 2
Колеснік Анастасія 10A 2009-2010 Екологія Азербайджан INEPO 3
Лоза Ольга 11A 2009-2010 Англійська мова Україна   2
Лоза Ольга 10A 2008-2009 Екологія Туреччина INEPO 2
Маслій Наталія 11A 2008-2009 Екологія Азербайджан INEPO 3
Станкевич Саша 10A 2008-2009 Інформатика Туреччина EBIKO 3
Сушко Антоніна 10A 2008-2009 Інформатика Туреччина EBIKO 3
Лоза Ольга 10A 2008-2009 Екологія Грузія IYIPO 1
Симоненко Дмитро 9A 2007-2008 Біологія Грузія  IYIPO 3
Лоза Ольга 9B 2007-2008 Дизайн & Техн. Туреччина  Dreamline 3
Симоненко Дмитро 2006-2007 Хімія Азербайджан  INEPO 3
Маслій Наталія 2006-2007 Математика Грузія  IYIPO 1
Соколов Ілля 2006-2007 Фізика Боснія і Герцеговина   3
Ульяненко Максим 11C 2005-2006 Турецька мова Туреччина   1
Домарєв Дмитро 10A 2004-2005 Інформатика Румунія Infomatrix 3
Мотора Костя 11A 2003-2004 Інформатика Румунія Infomatrix 3
Неказаков Дмитро 11B 2003-2004 Інформатика Румунія Infomatrix 3
Качан Анна 10A 2003-2004 Турецька мова Туреччина   3

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621