This website works best with JavaScript enabled

 

 

literature web


literature web


Edupage

 


 


 
 
 

День Святого Валентина

День Святого Валентина  ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається щорічно 14 лютогоДень Валентина  прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

 Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування — немає, одні вважають батьківщиною знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист — зізнання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика  припадає на 14 лютого.

Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді  День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні.

У  нашій  школі  також  існує  давня  традиція:  14  лютого  -  День  червоного  кольору,  а  також  усі,  хто  бажає  зізнатися  у  симпатії  чи  коханні  один  одному,  залишають  валентинки  у  святковій  скринці.  Наприкінці  дня  помічниці  Валентина  вручають  листівки  та  подарунки  усім  адресатам.

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621