This website works best with JavaScript enabled

 

 

Дні відкритих дверей / OPEN DAYS

20.10.2018

24.11.2018

15.12.2018

26.01.2019

 

Edupage





 


 

 

Результати Інтелектуального Конкурсу-2018

IntellektuelniyKonkurs2018ResultsМіжнародна школа «Меридіан» оголосила Результати Інтелектуального Конкурсу-2018. До Вашої уваги список переможців конкурсу. Вітаємо та запрошуємо на церемонію нагородження 24.05.2018  о 17:30 за адресою Квітневий пров., 5-А. Увага! Переможці розташовані в алфавітному порядку, конкретні результати ви дізнаєтесь під час церемонії. Чекаємо на Вас!

 

 

 

 

 

Бали ПІБ Клас
25 Yakovenko Pavlo Yakovenko 6 Клас
39 Yehor Volotovskiy 5 Клас
51 Абдулах Марія Андріївна 6 Клас
69 Адаменко Ксенія Олегівна 4 Клас
переможець Андреюк Кирило Олександрович 6 Клас
62 Андрієць Семен Олександрович 7 Клас
29 Анна Євтушевська 5 Клас
43 Бабаніна Софія  Вадимівна 6 Клас
переможець Бабій Варвара Захарівна 7 Клас
49 Бадалов Дарій Олексійович 5 Клас
48 Балагутіна Дарина Олександрівна 7 Клас
23 Балкашинова Ксенія Юріївна 5 Клас
45 Баранов Владислав Олександрович 6 Клас
переможець Башков Артем 6 Клас
переможець Бевзенко Олег Леонідович 6 Клас
66 Безкоровайний О.В. 6 Клас
50 Бережна Марія Олександрівна 7 Клас
27 Бершадський Платон Леонідович 5 Клас
65 Бичек Іван Дмитрович 6 Клас
31 Білаш Ілля 4 Клас
50 Білошапка Марта 5 Клас
54 Бланар Софія Олексіївна 6 Клас
34 Блінов Артем 7 Клас
28 Бобровський Нікіта 5 Клас
55 Богуш Павло 7 Клас
52 Боженко Олександра 4 Клас
44 Бомбала Пилип Анатолійович 5 Клас
34 Бондаренко Олег В'ячеславович 6 Клас
51 Бондаренко Поліна Владиславівна 6 Клас
65 Бондарчук Ганна 4 Клас
переможець Бондарькова Анастасія Дмитрівна 5 Клас
38 Брустiнова Софiя Павлiвна 5 Клас
45 Булаківська Валерія Михайлівна 4 Клас
39 Булат Ростислав Миколайович  5 Клас
46 Булига Дмитро Юрійович 4 Клас
36 Буняк Михаїл 7 Клас
59 Буракевич Дмитро Ігорович 4 Клас
71 Буцко Іван Євгенович 4 Клас
65 Вiтковський Григорiй Вячеславович 4 Клас
переможець Валесюк Єгор Романович 6 Клас
62 Васькова Мария 5 Клас
37 Ващук Ганна Олександрівна 4 Клас
69 Вдовенко Ярослав Дмитриевич 5 Клас
72 Ведмідь Андрій 5 Клас
переможець Великодний Олександр Олексійович 5 Клас
31 Веремієнко Іван Олександрович 7 Клас
переможець Верховодов Анатолій Євгенович 6 Клас
25 Верхогляд-Небесний Павло 4 Клас
27 Верхогляд-Небесный  Петро 4 Клас
55 Вовнянко Є.В. 5 Клас
37 Вознесенський Дмитро 4 Клас
46 Войнов Владислав 7 Клас
53 Волинець Анастасія 4 Клас
38 Волкова Анна Андріївна 4 Клас
33 Воробій Даніїл Андрійович 5 Клас
59 Воронсбехер Валентин Олександрович 5 Клас
29 Воронцов Андрій Костянтинович 5 Клас
37 Гаврильченко Александр Андреевич 4 Клас
переможець Гаврилюк Антон Вадимович 7 Клас
60 Галабурда Микола Андрійович 7 Клас
38 Галака Олександр Сергійович 5 Клас
36 Гацанюк Владислав 5 Клас
45 Гацуц Богдан Станіславович 5 Клас
переможець Геник Поліна Сергіївна 6 Клас
47 Гераситмчук  Єлизавета 4 Клас
37 Гетьман Ростислав 5 Клас
33 Глущенко Надія 5 Клас
50 Гнатюк Марія Євгенівна 7 Клас
25 Говрак Дмитро 4 Клас
23 Голембйовська Єлизавета Ігорівна 7 Клас
29 Голіонко Владислав Дмитрович 5 Клас
55 Головня Карина Николаевна 4 Клас
переможець Горох Єлізавета 7 Клас
58 Горський Артем Юрійович 4 Клас
60 Горусєва Вікторія Русланівна 4 Клас
58 Горусєва Олександра Русланівна 6 Клас
переможець Грищенко Ірина Сергіївна 6 Клас
45 Громовий Олександр Олександрович 7 Клас
38 Губарєва Таїсія Андріївна 4 Клас
46 Гусар Артем Валерійович 6 Клас
57 Далгатов Арсен Зубайруєвич 4 Клас
43 Данилюк Юлія Павлівна 6 Клас
42 Дацюк Анна 4 Клас
29 Дворчук Ганна Сергіївна 5 Клас
51 Демченко Андрій Сергійович  7 Клас
34 Денис Балкашинов Юрийович 6 Клас
60 Денисенко Захар Сергійович 7 Клас
27 Джафарова Аміна 5 Клас
62 Джос Дмитро Кирилович 5 Клас
59 Джос Євгенія Володимирівна 5 Клас
50 Довжик Нікіта Валерійович 6 Клас
43 Допіра Олексій Андрійович 5 Клас
60 Дорогань Дарія Віталіївна 7 Клас
50 Дорочинський Богдан Павлович  5 Клас
51 Дринь Марія 6 Клас
79 Дубас Данило Ростиславович 7 Клас
49 Дубас Олександра Ростиславівна 5 Клас
51 Дубиковський Кирило Миколайович 5 Клас
37 Дубина Єгор 4 Клас
47 Дяченко Андрій Дмитрович 6 Клас
переможець Дяченко Леонід Олегович 5 Клас
переможець Єрьоменко Роман Сергійович 5 Клас
переможець Жак Марія Олексіївна 6 Клас
54 Жданов Нікіта Олексійович 5 Клас
59 Забайрацький Вадим Ігорович 4 Клас
57 Забуга Антон Максимович 6 Клас
54 Зайченко Дар'я Стефанівна 4 Клас
29 Замша Юлія 4 Клас
79 Заспа Марина Ігорівна  7 Клас
41 Заярін Нікіта 5 Клас
65 Звягін Євгеній Євгенійович 6 Клас
74 Зеленков Владислав Дмитрович  6 Клас
переможець Зеленський Ілля Віталійович 6 Клас
27 Злобинець Анастасія Євгенівна 4 Клас
52 Іванов Тимофій 5 Клас
переможець Іванчук Роксолана Русланівна 7 Клас
29 Йосипенко Аріна Андріївна 6 Клас
64 Кайдалова Марія Вікторівна 5 Клас
63 Калініна Тетяна 6 Клас
44 Калюх Роман 5 Клас
переможець Камінський Антон Сергійович 7 Клас
15 Карина Шаповал 4 Клас
41 Каричковська Софія Олександрівна 4 Клас
77 Карцелюба Ульяна Олександрівна 7 Клас
34 Кас'ян Софія 4 Клас
37 Катана Анастасія 4 Клас
31 Катерина Панченко 4 Клас
73 Кваковський Тимур Олександрович 4 Клас
29 Кваша Арсенiй Сергioвич 5 Клас
67 Кириленко Ольга Андріївна 5 Клас
переможець Кирилюк Поліна Сергіївна 6 Клас
переможець Киричек Ігор Павлович 6 Клас
76 Кияниця Володимир Олександрович 6 Клас
19 Кіналь Марта 5 Клас
37 Кіндрук Дмитро 5 Клас
29 Клокун Михайло Миколайович 4 Клас
69 Кметь Дмитро Олександрович 7 Клас
37 Кметюк Остап Ярославович 5 Клас
49 Кобеньок Юлія 6 Клас
17 Коваленко Марія 5 Клас
48 Коваленко Остап Костянтинович 4 Клас
18 Ковбель Діана 5 Клас
61 Козлов Олександр 6 Клас
переможець Козурак Денис Олександрович 7 Клас
переможець Колісник Тимофій Олексійович 4 Клас
30 Колодко Олександр Олександрович 4 Клас
55 Комлик Анна Ігорівна 6 Клас
57 Кондратенко Дмитро 5 Клас
39 Коновалов Гліб 5 Клас
76 Контовський Андрій Костянтинович 6 Клас
56 Копач Артем Геннадійович 5 Клас
38 Копилов Володимир 6 Клас
46 Копицяк Ольга Олександрівна 6 Клас
41 Копчинська Анастасія Олександрівна 6 Клас
20 Корольов Артем Євгенович  5 Клас
45 Корсун Дарія Ігорівна 6 Клас
61 Косинський Андрій Ігорович 4 Клас
59 Костусев Дмитро Геннадійович 4 Клас
62 Костюк Ярослав Ігорович 4 Клас
переможець Кравець Андрій 7 Клас
51 Кравченко Данило Дмитрович 7 Клас
17 Кравчук Даша 6 Клас
44 Краснокутський Святослав Юрійович 4 Клас
17 Крижанівський Андрій Дмитрович 6 Клас
68 Круть Марія Миколаївна 4 Клас
54 Кузовков Віктор Олексійович 6 Клас
58 Кузьменко Олексій Андрійович 5 Клас
53 Кузьома Назар Михайлович 5 Клас
31 Купріков Микита 5 Клас
46 Куцало Давид Ігорович 4 Клас
52 Куць Алексей Андреевич 7 Клас
58 Лавринюк Лев Андрійович 6 Клас
72 Лагода Ніколь Андріївна 4 Клас
57 Лазаренко Павло Вадимович 5 Клас
49 Лазаренко Ярослав Олексійович 5 Клас
переможець Лазоренко Олександр Володимирович 7 Клас
43 Ларченко Максим Дмитрович 5 Клас
49 Левківська Арина Максимівна 6 Клас
26 Левченко Іван Сергійович 7 Клас
29 Лежанін Гліб Олексійович 6 Клас
23 Лежаніна Анастасія Олексіївна 5 Клас
43 Лещенко Анастасія Євгенівна 6 Клас
38 Литвин Артем 5 Клас
54 Литвиненко Олександр Русланович 6 Клас
72 Лифенко Антон Станиславович 5 Клас
71 Лифенко Назар Станиславович  7 Клас
51 Ломакін Артур Олександрович 6 Клас
32 Ломакіна Євгенія Олександрівна 4 Клас
67 Лосєв Антон 6 Клас
26 Лось Артем  4 Клас
переможець Луковкіна Варвара Антонівна 4 Клас
55 Лукяненко Микита Максимович 6 Клас
переможець Любимий Мирослав Вікторович 4 Клас
74 Майстренко Софія Олександрівна 6 Клас
42 Макаревич Ярослав Павлович 4 Клас
36 Макаренко Лука Романович 5 Клас
переможець Максим Торяник 5 Клас
31 Макула Ігор Ростиславович 5 Клас
32 Малиновська Ірина 4 Клас
40 Малярчук Дарина Ярославівна 6 Клас
43 Марищенко Петро 7 Клас
71 Матвійчук Владислав Олексійович 7 Клас
44 Матвіюк Святослав Русланович 5 Клас
переможець Матузка Даніель Богданович 7 Клас
81 Махиня Ігор Сергійович 7 Клас
61 Мацевитий Андрій Володимирович 7 Клас
29 Медовник Максим 5 Клас
48 Мельник Арсеній 4 Клас
переможець Микола Баханов 6 Клас
29 Мироненко Виктор Викторович 7 Клас
49 Мисилюк Ева Ильинична 5 Клас
54 Михайленко Назар Володимирович  4 Клас
79 Мієнко Олексій В'ячеславович 6 Клас
55 Міланенко Марія Олександрівна 7 Клас
23 Міцкевич Артем Олександрович 5 Клас
48 Мовчан Максим Володимирович 4 Клас
51 Могильник Тимофій Романович 5 Клас
60 Моисейцева Ева Владиславовна  4 Клас
переможець Мокану Катерина Максимівна 4 Клас
81 Мокін Григорій Михайлович 7 Клас
переможець Морміль Максим Вікторович 6 Клас
48 Мороз Наталія Василівна 7 Клас
46 Москаленко Артем Олександрович 4 Клас
17 Мостова Марія Василівна 4 Клас
40 Мостовий Володимир Андрійович 5 Клас
64 Моторний Иван  Денисович 5 Клас
35 Мотрич Анастасія Артемівна 4 Клас
69 Музильова Альона 6 Клас
29 Наливайко Катерина Андріївна 4 Клас
37 Нальотов Руслан Михайлович 5 Клас
32 Нарожний Іван 4 Клас
36 Нассарі Сорея  5 Клас
37 Наталія Онупко 5 Клас
51 Натальченко Мирослав Іванович 6 Клас
29 Науменко Анастасія Юріївна 6 Клас
34 Науменко Ростислав Вікторович 7 Клас
38 Науменко Юлія Павлівна 5 Клас
67 Недужа Марія Сергіївна 4 Клас
переможець Недужий Іван Сергійович 6 Клас
34 Нецветова Софія Максимівна 6 Клас
58 Нижник Марія 6 Клас
44 Ніколаенко Станіслав Олександрович 5 Клас
переможець Ніколаєв Ігор Дмитрович 7 Клас
переможець Овчаренко Денис Андрійович 4 Клас
47 Олійник Гліб Володимирович 4 Клас
33 Ольга Єзерська 5 Клас
58 Ольга Чепелюк 4 Клас
47 Омельченко Ксенія Романівна 7 Клас
64 Онищенко Матвій Юрійович 6 Клас
переможець Опаіц Володимир Адріанович 6 Клас
33 Орел Даша 4 Клас
63 Остапенко Олександра Максимiвна 4 Клас
переможець Остренко Іван Ігорович 4 Клас
45 Очеретяна Марія 7 Клас
переможець Павліш Марко Романович 4 Клас
66 Палій Данило Сергійович 4 Клас
70 Панов Микола Віталійович 5 Клас
50 Панченко Гордій Андрійович 6 Клас
56 Панченко Ілля 4 Клас
73 Панченко Марія 7 Клас
72 Папірненко Вікторія 6 Клас
79 Паращій Ярослав Олександрович 6 Клас
72 Пастернак Георгій Павлович 6 Клас
49 Пашута Ярослав Ігорович 4 Клас
55 Педашенко Тімур Глібович 7 Клас
36 Перепадья Олег Ілліч 5 Клас
29 Петруновська Юлія 6 Клас
60 Пиріг Роман 5 Клас
67 Півень Тимофій Костянтинович 6 Клас
51 Підбуртний Тімур Валентинович 6 Клас
переможець Побережник Максим Вікторович 4 Клас
65 Погасій Марія Михайлівна 7 Клас
76 Поліщук Мар'яна Вадимівна 6 Клас
24 Польовий Володимир Вікторович 7 Клас
54 Польчин Владислав Олександрович 6 Клас
60 Полюлях Ольга Олексіївна 6 Клас
переможець Потапчук Артем Евгенiйович  6 Клас
53 Почко Дарина Юріївна 5 Клас
57 Приходько Дима 6 Клас
67 Приходько Ярослав 6 Клас
13 Прокопишин Олег Ростиславович 4 Клас
48 Прудніков Артем Русланович 5 Клас
переможець Пуріш Дар'я Сергіївна 6 Клас
73 Радюк Микита Миколайович 4 Клас
26 Ревенко Софія Юліївна 4 Клас
29 Редька Ренат Григорович 6 Клас
73 Резниченко Діана 4 Клас
45 Рибальченко Ян 5 Клас
48 Рижевський Марк Павлович 5 Клас
56 Різниченко Дмитро Володимирович 4 Клас
53 Рогожина Катерина Євгенівна 6 Клас
переможець Романюк Ірина Павлівна 6 Клас
переможець Ростілов Олексій Сергійович 4 Клас
переможець Руденко Тiмур Снргiйович 6 Клас
32 Рудько Олексій Юрійович 4 Клас
64 Ружановский Валерiй Олегович  6 Клас
28 Савіцька Катерина Дмитрівна 7 Клас
переможець Сагатий Тимофій Олександрович 6 Клас
74 Самардак Антон Сергійович 6 Клас
31 Самборський Денис 5 Клас
79 Самойленко Марта Юріївна 7 Клас
52 Санташов Федір Вікторович 6 Клас
72 Саприкін Владислав Сергійович 4 Клас
38 Святненко Євгеній Євгенійович 4 Клас
59 Семенов Олексій Анатолійович 4 Клас
74 Синельник Андрій Сергійович 5 Клас
57 Ситник Володимир Євгенович 5 Клас
30 Сімчишин Назар Юрійович 5 Клас
46 Сінельник Софія Юріївна 4 Клас
69 Січенко Роман Ігорович 6 Клас
переможець Скаржинець Кирило 5 Клас
53 Сладкевич Назар Сергійович 4 Клас
43 Слюсар Дмитро Юрійович 4 Клас
51 Соколовська Ангеліна 6 Клас
59 Сологуб Назарій 6 Клас
72 Спорік Олексій 6 Клас
53 Стаднійчук Тимофій Денисович 5 Клас
58 Старченко Аліна Євгенівна 7 Клас
29 Сташевський Ілля Валерійович 5 Клас
58 Столяр Вероніка Тарасівна 4 Клас
17 Сторожук Алла Олександрівна 4 Клас
69 Сторожук Владислав Максимович 4 Клас
31 Сторожук Діана 4 Клас
39 Ступа Артур Максимович 5 Клас
52 Сукач Валерій Юрійович 5 Клас
63 Татарко Софія Дмитрівна 5 Клас
67 Терещенко Денис Сергійович 5 Клас
35 Тищенко Давід 4 Клас
48 Ткач Фёдор Михайлович 7 Клас
переможець Ткаченко Максим Андрійович 6 Клас
73 Ткаченко Тетяна Максимівна 4 Клас
62 Ткачук Богдан Вячеславович 4 Клас
47 Трахачов Тимофій Сергійович 7 Клас
36 Трохимчук Дарія Дмитрівна 5 Клас
50 Труш Софія Андріївна 7 Клас
переможець Укше Дар'я Ігорівна  5 Клас
29 Уманець Вікторія 4 Клас
66 усатюк нікіта 7 Клас
68 Устинов Андрій Олександрович 5 Клас
77 Фатхулов Єльдар Рінатович 7 Клас
49 Федоренко Арсеній Олександрович 6 Клас
переможець Франчук Герман 6 Клас
56 Фурман Всеволод Андрійович 4 Клас
57 Фурман Єгор Андрійович 7 Клас
35 Хало Олександра Віталіївна 6 Клас
46 Химичук Софія 4 Клас
43 Хуторний Матвій Євгенович 5 Клас
66 Цюпа Анастасія Василівна 4 Клас
70 Черевик Олександр Костянтинович 5 Клас
47 Черкас Вадим Вадимович 6 Клас
68 Чернiй Артем Сергійович 6 Клас
68 Чернецький Ілля 6 Клас
переможець Чернявська Ольга Сергіївна 4 Клас
59 Чернявський Денис Сергійович 4 Клас
49 Черпак Назар Юрійович 5 Клас
18 Чечерінда Аліна Максимівна 5 Клас
57 Чиж Анастасія Олександрівна 7 Клас
переможець Чинчик Михайло Анатолійович 4 Клас
28 Чуйко Владислава Вадимівна 6 Клас
25 Чумак Вікторія Василівна 4 Клас
48 Шабашкевич Артур Сергійович 5 Клас
70 Швигар Вадим Олександрович 4 Клас
73 Шевчук Ярослав Сергійович 6 Клас
68 Шемчук Костянтин Вікторович  7 Клас
переможець Шенклянова Анастасія 4 Клас
переможець Широкалов Андрій 6 Клас
54 Шишковцов Тимофій 5 Клас
46 Шишковцова Софія 5 Клас
переможець Шкарбан Олександр Вікторович  6 Клас
81 Шлапак Радан 7 Клас
46 Шовковый Георгий андреевич 4 Клас
28 Шрамченко Софія Антонівна 4 Клас
58 Штанденко Анна 7 Клас
28 Штовба Тимофій Романович 5 Клас
43 Шулькевич Олександра Олександрівна  6 Клас
64 Шусторович Марк 6 Клас
53 Янченко Іван Антонович 6 Клас
49 Ярмолюк Валерія Сергіівна 5 Клас

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621