This website works best with JavaScript enabled

 

Мистецтво бути батьками

               «Щасливий той, хто щасливий вдома» – ці слова Л.Толстого зрозумілі тим, кому  в сім’ї добре і затишно. В житті можна спостерігати ситуації, коли вже дорослі діти і батьки живуть паралельним життям, обмінюючись лише чемними привітаннями. Рідні люди не знаходять спільної  мови. Подружжя  досить часто виявляє невдоволення одне одним і стосунками з дітьми, діти не завжди спішать додому, втративши надію зустріти там розуміння і співчуття.

        Слід пам’ятати, що переживання перших років життя накладають відбиток на все подальше життя людини. Для того, щоб не втратити емоційний зв'язок з дитиною ,батькам пропоную кілька порад .

• Почніть  з того, що відмовтесь розглядати дитину, як об'єкт виховання. Дитина — це особистість. Вона має право на любов і повагу до себе, спробуйте побачити  в своїй  дитині  все прекрасне .

• У дитині приховано безліч можливостей і талантів. Віра батьків в обдарованість дитини допомагає їй повірити в  себе і виявити здібності.

• Дитинна має бути впевненою в батьківській любові незалежно від своїх сьогоднішніх успіхів і досягнень.

• Формула  істинного батьківського прийняття — це не «люблю, тому, що ти хороший», а «люблю, тому, що ти є, люблю такого, який є».

• Спілкуватися з дитиною необхідно на рівних, не принижуючи її гідності, не підвищуючи голосу, не ставлячи її в залежність від вашого стану чи настрою.

• Виробіть для себе правило не оцінювати негативно особистість дитини, а піддавати критиці тільки неправильно здійснену дію або непродуманий вчинок.

• У спілкуванні з дитиною бажано використовувати не узагальнення: «ти завжди кидаєш рюкзак де попало», а ситуативні зауваження: «сьогодні твій рюкзак лежить не на місці». Краще в постійній формі оцінювати позитивні якості  особистості, а в тимчасовій — негативні.

• Не порівнюйте  дитину з іншими дітьми. Більшість дітей хворобливо ставиться  як до негативних порівнянь, так і до схвалення дій інших дітей, сприймаючи те як нелюбов до себе. Краще порівнювати поведінку дитини з поведінкою вчора, акцентуючи увагу на позитивних моментах.

• Намагайтеся частіше ставити дитину в ситуації, коли вона самостійно робить вибір, довіряйте робити те, що вона може зробити сама. Створюйте сприятливі умови для дитини, щоб вона сама могла досягти успіху. Це привчає дитину до самостійності, формує віру в себе.

• Зверніть увагу на те, які норми і цінності ви передаєте дитині своєю поведінкою, який приклад став­лення до людей, до життя ви їй показуєте.

            Який спосіб взаємодії з дитиною ви оберете — справа ваших вподобань , характеру,  але головне — питайте себе частіше: «Якою я хочу бачити свою дитину в майбутньому? Що я можу зробити для того, щоб вона росла в гармонії з собою?»

Сімейно-шкільне виховання — це шлях до гармонійного розвитку дитини

«У сім’ї шліфуються найтонші грані людини-громадянина, людини-трудівника,  людини — культурної особистості. Із сім’ї починається суспільне виховання.У сім’ї, образно кажучи, закладається коріння,    з якого виростають потім і гілки, і квіти,  і плоди. Сім’я — це джерело, водами якого  живиться повноводна річка нашої держави. На моральному здоров’ї сім’ї будується педагогічна мудрість школи ».   В. О. Сухомлинський

Read more: Сімейно-шкільне виховання — це шлях до гармонійного розвитку дитини

Адаптація першокласників

          

Початок навчання дитини у школі — складний і відповідальний період у її житті. Адже навчальна діяльність, як і будь який новий, ще незасвоєний вид діяльності, вимагає мобілізації всіх психічних і психофізіологічних зусиль дитини задля того, щоб опанувати потрібні вміння, навички, пристосуватися до нового режиму дня, знайти своє місце у групі своїх нових товаришів, встановити взаємовідносини з учителем.

Read more: Адаптація першокласників

Правила виховання дітей від Дороті ло Нолт

Дороті  ло Нолт (1924 - 2005) - доктор філософії , все своє життя викладала філософію  і читала лекції по сімейній освіті .

Жила і працювала в південній Каліфорнії.

Read more: Правила виховання дітей від Дороті ло Нолт

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Admission +38 097 426 7390.

Приймальна комісія: +38 097 426 7390.
Телефон: 
 
044-433-97-48 / 044-484-77-39

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621