This website works best with JavaScript enabled

 

Адаптація першокласників

          

Початок навчання дитини у школі — складний і відповідальний період у її житті. Адже навчальна діяльність, як і будь який новий, ще незасвоєний вид діяльності, вимагає мобілізації всіх психічних і психофізіологічних зусиль дитини задля того, щоб опанувати потрібні вміння, навички, пристосуватися до нового режиму дня, знайти своє місце у групі своїх нових товаришів, встановити взаємовідносини з учителем.

 

        Спираючись на дані з наукової літератури (В. Антропова, С. Белічева, М. М. Кольцова, О. Г. Хрипкова), можна стверджувати, що оптимальний період адаптації триває два місяці, однак у деяких дітей може продовжуватися і півроку, й рік.Для прискорення  адаптаційного процесу , батькам слід створити вдома сприятливі  умови.

         Батьки, відправляйте дитину до школи і зустрічайте її з гарним настроєм. Вранці обов'язково нагодуйте  дитину сніданком і побажайте  гарного дня. Ні в якому разі не читайте нотацій. А коли першокласник повернеться, не питайте відразу  про навчання і поведінку. Дайте йому розслабитися і відпочити. Не вимагайте від дитини багато . У вашого першокласника може не відразу щось виходити з навчанням. Не варто чекати від нього результатів, як у вундеркінда. Ні в якому разі не кричіть на нього, не лайте  з-за помилок і невдач. Він повинен звикнути до своєї нової ролі. Пізніше, обов'язково все буде виходити.  Завжди надавайте свою підтримку. Обов'язково хваліть першокласника за найменші успіхи. Вислуховуйте  розповіді про уроки, стосунки з однокласниками. Допомагайте зібрати портфель, підготувати шкільну форму.

       Слідкуйте за тим, щоб у дитини не було перевантажень - одна з важливих порад батькам першокласників. Постійна перевтома призведе до проблем зі здоров'ям і погіршенням навчання. Краще зачекати з гуртками чи секціями. Обов'язково давайте дитині відпочинок після трудового дня, але не перед комп'ютером або телевізором, а з іграшками або на вулиці. Якщо малюк хоче спати, надайте йому таку можливість.

Бажаю успіхів.

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Admission +38 097 426 7390.

Приймальна комісія: +38 097 426 7390.
Телефон: 
 
044-433-97-48 / 044-484-77-39

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621