This website works best with JavaScript enabled

 

Шаховий клуб / Chess Club

Вчитель:

Должикова Катерина Олексіївна (063-327-44-39)

Клас:

1-11

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Гра в шахи чудово розвиває інтелект дитини. Для участі у клубі не потрібно мати попередніх навичок. Кожне заняття передбачає захоплюючу теоретичну частину і час для практичного застосування  теорії. Раді будемо продовжити спілкування як з тими учнями, що вже відвідували наш клуб, так і з новими учнями. Гурток проводитиме шахові турніри з призами.

Develop your child’s intellect through a royal game of chess! No previous knowledge of chess is necessary. Each class will consist of a fun interactive teaching period and guided practice time. Both new and returning participants are welcome. There will also be a chess competition with prizes.

Physics Club / Гурток фізики

Вчитель:

Юсуф Сатилмиш 0634466061

Клас:

6-7-8

Час:

Четвер, 15.45-16.30

Would you like to experience laws of Physics and have fun? Do you have an idea and you don’t know how and where you could try? Physics club is for you... Eligible for 6-8 Grades. Thursday at 8th lesson will take place in Physics Laboratory. Limited number of students will be accepted. Our club is free of charge. But participants are responsible for bringing requested materials. For more details Physics Teacher Mr. Yusuf.

Хочете випробувати закони фізики і весело провести час? У вас є ідея, і ви не знаєте, як і де ви можете її втілити? Тоді гурток для фізиків саме для вас! До участі запрошуємо учнів 6-8 класів. Заняття гурта відбуватимуться у фізичній лабораторії. Кількість місць обмежена. Цей гурток – безкоштовний. Але учасникам, можливо, необхідно буде приносити власні робочі матеріали. За додатковою інформацією звертайтеся до вчителя фізики Юсуфа Сатилмиша.

Cambridge Exam Club / Клуб Кембриджських іспитів

Вчителі:

 

Клас:

2-11

Час:

Субота 10.00 - 12.00

З радістю запрошуємо вас до Клубу з підготовки до Кембриджських іспитів.

Мільйони людей по всьому світу здають Кембриджські іспити з англійської мови, щоб визначити свій рівень володіння мовою згідно з міжнародними стандартами. Але для успішного складання іспиту необхідне постійне тренування та виконання певних завдань (як на екзамені). Саме тому наші вчителі англійської мови з радістю готові допомогти вам досягти успіху!

Welcome to Cambridge Exam Club!

We are pleased to welcome you to our English language club, aimed at prepapration to pass Cambridge Exams successfully.

Millions of people around the world pass Cambridge English language examinations to determine their level of proficiency in accordance with international standards. But for successful results the students must train continiously and do similar tasks as at the exam. That is why our English teachers are happy to help you succeed!

Mind Games Club / Клуб логічних ігор

Instructor:

Алі Еврен Аджун (063-446-64-86)

Class:

2-11

Time:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Language:

English

In this club your child will change the way of thinking. We will solve different questions in different ways. It will also improve the Visual-Spatial and Logical-Mathematical Intelligence of your child. In the multiuser games they will have chance to challenge to their friends with their strategies.

Instruction will be in English. 

Гурток кіно і театру «Сенсація» / Actor Club

Вчитель:

Маргарита Безкоровайна 050-1-568-568

Клас:

3-11

Час:

Вівторок-четвер

Наше завдання - відкрити творчий потенціал Вашої дитини і навчити застосовувати його на практиці.

Допоможе їм у цьому практикуючий режисер-постановник Маргарита Безкоровайна, на рахунку якої не один проект на центральних телеканалах України: СТБ, 1 +1, ТЕТ, Новий. А також рекламні іміджеві ролики, короткометражні фільми та роботи інших жанрів.

З деякими з її робіт можна ознайомитися на сайті її продакшена "виробництво SьоStrи": http://www.ss-production.com

Дисципліни, в яких Ваші діти зможуть себе розкрити:

 • акторська майстерність;
 • режисура;
 • операторська майстерність;
 • драматургія;
 • монтаж.

Результатом старань кожного з учнів стане зйомка їх авторських короткометражних фільмів, в яких вони будуть і сценаристами, і акторами, і режисерами. Діти оволодіють азами операторської майстерності і монтажу.

Кращі з відеоробіт наприкінці навчального року будуть представлені оргкомітету київських кінофестивалів для участі в конкурсі. 

АRT-студія / ART-Studio

Вчитель:

Кузьменко Людмила Леонідівна (068-353-91-74)

Клас:

1-11

Час:

Субота 10.00 - 12.00

Різномані техніки та художні матеріали,

декупаж, 3-D акрили,

Петриківський та інші види розписів,

робота з папером,

квілінг,

оригамі,

модульне оригамі,

торцювання.

Завітайте, і ми відкриємо  Ваші нові таланти!

Вітраж / Glass Painting

Вчитель:

Горобей Яна Сергіївна (093 246 05 82)

Клас:

2-7

Час:

Вівторок-четвер, 15.45-16.30

Розпис на склі допомагає розвитку творчої діяльності дітей, естетичного смаку, а також розвиваває просторову уяву, мислення, фантазію і дрібну моторику рук. 

Painting on glass helps develop creativity, aesthetic taste, spatial imagination, fine motor skills and sense of beauty.

Гурток Квілінг / Quilling Club

Вчитель:

Горобей Яна Сергіївна (093 246 05 82)

Клас:

2-7

Час:

Вівторок-четвер, 15.45-16.30

Квіллінг – це техніка закручування смужок паперу в різні форми і складання з них цілісних творів. Вона допомагає розвивати уяву, мислення, творчі можливості кожної дитини, навички та вміння роботи з папером, окомір, дрібну моторику рук.

Також сприяє вихованню у дітей акуратності, працьовитість, вміння слухати, комунікабельність, акуратність, активність, культуру праці, вміння працювати в колективі. 

Гурток сучасного танцю/ Modern Dance Club

Вчитель / Instructor:

Давиденко Інна Анатоліївна (093-656-56-68)

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

У певному місці і у свій час кожен танець можна назвати сучасним. А у наш час, коли розвиваються танці, що виконуються під електронну музику, і відроджуються латиноамериканські танці, зовсім складно виокремити один сучасний танцювальний стиль.

Очевидним є тільки одне – бурхливий темп сучасного життя вносить свої корективи в музику.

Сучасний танець відрізняється швидким ритмом, різкістю рухів, яскравістю емоцій – від яскраво-експресивних до тьмяно-депресивних – в залежності від настрою окремого танцюриста і стану справ у світі (швидкість поширення інформації завдяки засобам масової інформації дуже впливає на це).

Танцюють сучасні танці по-різному – як у професійних танцювальних студіях та школах, так і на вулицях, як на естраді, так і сольно (тут набагато більше простору для імпровізації), як в парі, так і групою. В основному, до сучасних танців відносять танці хіп-хоп напряму, модерну, контемперарі, крампінгу.

Приєднуйтеся до нашого гуртка сучасного танцю і будьте в ритмі життя!

Футбольный клуб/ Footabll Club

Вчитель / Instructor:

Ольховик Андрій Дмитрович (0673941801)

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Футбол – це командний вид спорту. Заняття футболом сприяють розвитку спритності, швидкості, координації рухів, рухової реакції, орієнтації в просторі.

Ігри з м’ячем розвивають відповідні навички поведінки в колективі, виховують товариські взаємини, засновані на співпраці та взаємоповазі. Діти вчаться керувати своїми рухами у різноманітних умовах, у різних ігрових ситуаціях.

Тхеквондо/ Taekwando

Вчитель:

Ілля Олексійович (063-744-43-07)

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Форма одягу - кімоно або спортивний костюм, на ноги чешки або босоніж.

Taekwon-do is an ancient school of Korean fighting art. Movement means Life. These lessons directed at self - development. State of mind becomes more persistent, character becomes less irritable. What is more, body and muscles are developing too. All these aimed to strengthen child’s health. Move with us!

Тхеквондо – це стародавня школа корейського бойового мистецтва. Заняття тхеквондо спрямовані на роботу над собою з метою самовдосконалення. Психіка дитини стає більш стійкою, характер менш дратівливим. Крім того, відбувається процес розвитку тіла і зміцнення здоров'я. Рухайтеся разом із нами!

Рухливі ігри / Active Team Games

Вчитель:

Беляніна Оксана Ігорівна (066-273-35-42)

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Мета рухливих ігор - віддати всі сили заради успіху команди, боротися до останнього і перемогти! Гра допоможе проявитися найкращим якостям характеру: командному духу та почуттю перемоги.

Гра сприяє:

 • зміцненню опорно-рухового апарату;
 • формуванню правильної постави, профілактики плоскостопості;
 • розвитку і зміцненню всіх основних м'язових груп;
 • зміцненню серцево-судинної і дихальної систем;
 • покращенню фізичних здібностей: координації рухів, силі, витривалості, швидкості;
 • формуванню основних життєво-важливих рухових умінь і навичок.

Гурток «Ебру» / Ebru Club

Учитель:

Sevil Tasketin (063-640-42-84)

Клас:

2-11

Час:

Вівторок-четвер, 15.45-16.30

«Ебру» – це мистецтво малювання натуральними фарбами (на основі жовчі та пігменту) за допомогою желеподібного розчину з перенесенням його на папір.

У перекладі слово «ебру» значить «хмара».

У минулому малюнки ебру використовувалися для прикрашання книг, у сучасному світі їх можна частіше зустріти у вигляді картин. Цей вид мистецтва допомагає розслабитися, налаштуватися на позитивний лад, сприяє розвитку впевненості у своїх силах, розкриває приховані здібності.

Ебру – це спосіб самовираження, який ніколи не втрачає своєї містичної чарівності з моменту виникнення задуму і до появи зображення на папері.

Зустрівши ебру вперше, Ви стаєте автором унікального і неповторного творіння.

Флористичний гурток / Floristics Club

Учитель:

Молчанова Ірина Всеволодівна (096-849-79-32)

Клас:

2-11

Час:

Вівторок, четвер 15.45-16.30

Флористика (ошибана) – це мистецтво складання картин з природних матеріалів: з листя, квітів, пуху, кори.

Це цікаве, захоплююче і корисне спілкування з природою. Воно розвиває творчі здібності, спостережливість, працелюбність і художній смак.

Природа нам дає неповторне розмаїття фарб і досконалість готових форм. Тільки треба уважно придивлятися до неї, щоб побачити її красу і навчитися показувати цю красу людям.

Розвивайте свою фантазію, творчість разом із нами!

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Admission +38 097 426 7390.

Приймальна комісія: +38 097 426 7390.
Телефон: 
 
044-433-97-48 / 044-484-77-39

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621