This website works best with JavaScript enabled

 

Результати Інтелектуального Конкурсу-2014

Міжнародна школа «Меридіан» оголосила Результати Інтелектуального Конкурсу-2014.До Вашої уваги список переможців конкурсу. Вітаємо та запрошуємо на церемонію нагородження 13 березня у четвер о 17:30 за адресою Квітневий пров., 5-А. Увага! Переможці розташовані в алфавітному порядку, конкретні результати ви дізнаєтесь під час церемонії. Чекаємо на Вас!

 

 СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

П.І.Б. учасника школа Клас
Агарков Андрій Ігорович Ліцей №142 5
Антошин Дмитро Олегович Київська інженерна гімназія 4
Баханов Іван 227 7
Баханов Микола Олексійович 227 4
Білик Олеся Олександрівна ліцей №100 "Поділ" 6
Бондаренко Дмитро Олексійович Тріумф 4
Братчик Софія Романівна СШ №112 ім. Т. Шевченка 7
Вахітов Богдан Ліцей "Наукова зміна" 7
Вельтищев Валентин 182 6
Глуховський Павло Олександрович Гімназія КМК 7
Горох Катерина Євгеніївна ПЛ НТУУ КПІ 6
Данилов Даніл Валерійович Gymasium 19 Mejigirska 5
Дорошенко Богдан Дмитриевич лицей 142 7
Єфименко Анна Анатоліївна Тріумф 5
Здебська Катерина Сергіївна Gymasium 19 Mejigirska 5
Іванець Роман №142 7
Колiсник Дмитро Олексiйович Екология и культура 5
Коршун Олеся Сергіївна Тріумф 4
Курський Матвій Віталійович СШ № 214 5
Ларкіна Ніна №17 міста Ірпінь 5
Ленівенко Микита Геннадійович Ліцей №142 7
Литвиненко Дмитрий Дмитриевич 210 5
Майор Мария Володимирівна Гімназія №34 "Либідь" 5
Марциновський Семен Михайлович 210 5
Москальков Антон Антонович 179 6
Ніканов Олексій Максимович ліцей "Наукова зміна" 6
Оліфір Володимир №34 6
Павлова Юлія Дмитрівна ГКМК 7
Погорєлов Дмитро Олегович НВК "Соціум" №240 6
Попов Владислав Олександрович Гімназія № 154 4
Рябоконь Максим Сергійович Ліцей 142 7
Сидоренко Нікіта Сергійович КПЛНПУ КПІ 6
Сусленко Матвій Олегович №304 6
Тарелкіна Катерина №251 6
Цибулькін Гліб Янович № 269 4
Цибулькін Кирило Янович Лицей №142 7
Чорноморець Матей Юрійович Гімназія № 179 6
Чорноус Олексій Сергійович СНВК "Вікторія" 4
Чудновська Дарія Олександрівна 173 5
Шашков Владислав Костянтинович 171 6
Шевченко Іван 330 4
Штанденко М.С. № 171 5
Штефієнко Кирил Анатолійович СЗШ№182 5
Шудра Марина Олександрівна ліцей "Наукова зміна" 6
Юрлова Вероніка Євгенівна СШДС "Відродження" 4
Юрчик Андрій Анатолійович СЗШ № 182 6
Якименко Кирило Євгенійович 30 4

СПИСОК УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ І РЕЗУЛЬТАТІВ

Шановні учасники, нижче знаходяться результати, які, на жаль, не пройшли до списку переможців. Максимальний можливий бал – 200. Дякуємо за участь і наполегливість у вивченні математичних наук! Бажаємо успіхів!

П.І.Б. учасника Клас Бали школа
Авдєєнко Анастасія Вікторівна 4 127.3 спеціалізована школа 254
Авраменко Ярослав 6 100.5 №82
Автомонов Олександр 4 40.2 "Родзинка"
Азарова Маргаритова 4 113.9 №330 Русанівка
АЗІМОВ ДАВИД МИКОЛАЙОВИЧ 4 107.2 ЗОШ №60 "РОСТОК"
Албулова Ангеліна Вікторівна 4 100.5 312
Александрова Валерія Геннадіївна 7 87.1 спеціалізована школа № 304
Александрова Карина Ігорівна 6 87.1 200
Александрова Поліна 7 127.3 142
Алексеенко Роман Юрьевич 6 113.9 № 28
Алєксєєва Дар'я Глібівна 4 120.6 312
Антоненко Катерина Андріївна 6 60.3 Gymasium 19 Mejigirska
Антонюк Артем Олегович 6 154.1 ліцей №142
Артеменко Максим Олександрович 4 140.7 211
Артемчук Назарій Романович 4 60.3 ШДС "Позняки"
Атаджанов Назар Азатович 7 87.1 Русанівський ліцей
Ахмед Карим Фарук 5 80.4 СЗШ №180
Бабій Ангеліна 5 147.4 №251
Бабій Вероніка 4 113.9 №34
Бабкін Володимир Олексійович 5 154.1 Гімназія 283
Бакал Олександра 4 127.3 №251
Барабуха Марія Максимівна 6 154.1 Спеціалізована школа №52
Барбер Олександра Володимирівна 7 46.9 №16
Батій Данило 4 53.6 №60
Бевз Карина Олександрівна 7 107.2 спеціалізовна школа № 304
Безолюк Андрій Анатолійович 6 134 №286
Беник Валерія Вадимівна 6 87.1 107
Бидзан Віталій Фабіянович 4 113.9 №30
Билінкіна Еліна 4 140.7 №303
Блажевич Анастасія 4 87.1 №34
Бовтрук Олександра 4 87.1 №34
Богатиренко Ліза 4 67 №65
Боднар Данило Мирославович 6 93.8 ліцей номер 100 "Поділ"
Бойко А.В. 5 113.9 182
Бойко Віталій Вячеславович 6 100.5 316
Болбас Катерина Володмирівна 4 107.2 330 "Русанівка"
Бомбала Тимофій Анатолійович 4 93.8 312
Борук Гліб 5 120.6 Новоселківська ЗОШ
Ботвинко Криктина 4 107.2 №199
Ботте Максим Андрійович 6 120.6 ліцей " Наукова зміна"
Бредіхін Дмитро Олександрович 4 107.2 Тріумф
Бруцька Дарина Русланівна 4 40.2 322
Бурдюговська Ганна 5 87.1 №203
Бутенко Дарьяна 6 147.4 Ліцей "Наукова Зміна!
Буткалюк Софія Олександрівна 4 140.7 ШДС "Струмочок"
Буханцова Антонина Дмитриевна 4 140.7 школа-сад "Калинка"
Буяло Дмитро Олександрович 4 100.5 №330
Варанкіна Іванна Вікторівна 4 87.1 Gymasium 19 Mejigirska
Варламова Анастасія 5 147.4 №216
Васильєв Платон Максимович 4 107.2 Тріумф
Васин Богдан Сергеевич 5 167.5 лицей 171
Ваулін Максим Олександрович 7 80.4 Фінансовий ліцей
Вахлук Володимир Геннадійович 7 120.6 216
Веренич Данило Дмитрович 7 87.1 СЗШ №72
Видрак Іван Олексійович 5 113.9 №286
Вилущак Володимир Олегович 4 120.6 98
Виноградов Дмитро Миколайович 5 113.9 Спеціалізована школа №173
Власенко Илья Павлович 4 67 № 98
Вороненко Юрій Олегович 7 107.2 Ліцей 100 "Поділ"
Воронець Ігор Едуардович 7 46.9 спеціалізована школа №304
Воскобойніков Євгеній Сергійович 5 147.4 №286
Восколуп Євген Олександрович 5 46.9 226
Гавриленко Владислав Андрійович 5 147.4 Тріумф
Гаврилов Богдан Вячеславович 5 113.9 113
Гаврільченко Софія Андріївна 6 80.4 304 школа
Гаєв Єгор 4 100.5  
Галінський Михайло Тимофійович 5 160.8 169
Гаран Денис Вадимович 4 87.1 14
Гарасюта Нікіта Володимирович 6 93.8 НВК № 167
Гарбузюк Анна Валеріївна 5 120.6 Київська гімназія східних мов №1
Гаркуша Анастасія Дмитрівна 4 67 320
герасимчук Дар'я 5 120.6 №251
Герасімова Дар"я Ігорівна 5 73.7 Новосілківська ЗОШ Києво-Святошинського
Германюк Всеволод Станіславович 7 120.6 СЗШ №72
Гінкул Анна 7 127.3 Ліцей "Наукова зміна"
Главацька Надія Іванівна 5 67 Новосілківська зош
Гладкевич Денис 6 93.8 приват.лінгвістична гамназія
Говоруха Анна 6 87.1 гімназія Михаїл
Голего Микола Михайлович 5 127.3 Політехнічний Ліцей НТУУ "КПІ"
Голенко Нікіта Володимирович 6 60.3 158
Головачук Оксана Володимирівна 7 80.4 №200
Головащенко Марина 4 107.2 СШДС "ВІдродження"
Голубєв Катерина Евгеніна 5 87.1 гімназія 34 Либідь ім. В. Максименка
Гончаренко Артем Андреевич 4 93.8 98
Горіславський Богдан Віталійович 5 73.7 №286
Горовий Владислав Сергійович 6 134 Ліцей 142
Горська Катерина Юріївна 5 167.5 Троєщина
Гребень Марія Вячеславівна 7 93.8 200
Грибок Андрій 4 107.2 №307
Григор'єва Ольга Олександрівна 7 107.2 ліцей 142
Григорова Валерія 4 60.3 №320
Гриценко Олексій Сергійович 7 127.3 Русанівський ліцей
Грицюк Олександр Олександрович 7 120.6 СШ №194 "Перспектива"
Грищенко Анна Юріївна 5 140.7 НВК №240
Гудима Нікіта Денисович 4 67 сш № 98
Данилова Марія 5 53.6 Новосілковська Загальноосвітня
Данілочкіна Наталія 7 107.2 №203
Даценко Михайло Костянтинович 4 60.3 Тріумф
Дацишин Борис Мирославович 6 140.7 №286
Дем`яненко Катерина Валеріївна 5 134 №154
Дембіцька Анна Миколаївна 6 134 гімназія 34 "Либідь"
Деребера Олег 4 100.5 Гімназія № 34 "Либідь"
Дерев'янко Ярина Костянтинівна 4 87.1 ШДС "Родзинка"
Деркач Андрій Валерійович 4 120.6 139
Дєдух Тимофій Сергійович 5 53.6 сзш № 222
Дирів Олександр Олегович 7 127.3 ліцей № 142
Дмитренко Даніїл 5 154.1 251
Дмитренко Ольга 4 113.9 Гімназія 117
Добрянська Дарина Олегівна 6 80.4 №286
Довгаль Олександр 4 60.3 №98
Довгодько Олександр Сергійович 7 40.2 №72
Доманчук Марія Ігоревна 5 167.5 Гімназія "Троєщина"
Драхня Єгор 4 87.1 №25
Дробовик Юлiя Олегiвна 4 40.2 25
Дрожжіна Софія 4 40.2 ДШС Калинка
Дряхня Данило 4 53.6 №25
Дубій Софія Андріївна 6 127.3 Gymasium 19 Mejigirska
Евертовська Сімвіа 7 67 №262
Ерік Мелік - Казарян Вільйович 5 107.2 №286
Есипенко Ева Юр"йівна 4 93.8 Деснянка
Ємчук Зоя Вікторівна 5 100.5 ліцей № 293
Жембровський Д.С 4 87.1 ШДС Родзинка
Жеміоніс Олександр Анатолійович 5 73.7 Gymasium 19 Mejigirska
Заводник Владислав Олександрович 5 147.4 179
Зайцева Марія Михайлівна 5 100.5 Київська гімназія східних мов№1
Залізняк Максим 6 100.5 №315
Зарецький Василь Миколайович 5 167.5 гімназія ім.Лесі Українки №117
Зарицька Катерина Віталіївна 5 87.1 158
Засуха Олександр Сергійович 5 134 Політехнічний Ліцей НТУУ "КПІ"
Здорова Соломія Олександрівна 5 147.4 гімназія ДІАЛОГ
Здорова Ярина Олександрівна 4 140.7 СШ 295
Зеленський Дмитро Миколаївич 6 93.8 3
Зерекiдзе Iрма Вячеславiвна 4 67 286
Іваниця Богдан Євгенович 6 113.9 Тріумф
Іванов Ростислав Володимирович 5 120.6 школа екстернів
Іванова Арина 6 73.7 школа екстернів
Ігнатюк Богдан Володимирович 7 93.8 Гімназія "Києво-Могилянський коллегіум"
Ізубенко Дар'я Сергіївна 7 100.5 гімназія 290
Ільїна Анастасія Анатоліївна 4 134 60
Ільченко наталія 6 107.2 №193
Іщенко Юрій Юрійович 4 73.7 87
Йосипенко Катерина Сергіївна 5 100.5 Ліцей "Наукова Зміна"
Казак Ілля Андрійович 6 93.8 145
Казиміренко Олег Костянтинович 5 113.9 239
Калиновский Назар Владиславович 6 147.4 309
Калініч Максим Сергійович 4 67 320
Калініченко Артем 6 53.6 №237
Калішина Ярослава Євгенівна 5 134 ліцей "Наукова зміна"
Калкатін Сергій Дмитрович 4 154.1 322
Каменкова Анастасія Юріївна 4 107.2 ШДС "Калинка"
Каменнова Ирина Викторовна 6 134 200
Камєннова Марія Вікторівна 7 127.3 СШ №200 імені В.Стуса
Капшученко Дмитро 6 134 №30
Карпач Нікіта Тарасович 6 67 57
Карпінський Кирило Костянтинович 7 40.2 173
Каськів Назарій Володимирович 5 140.7 ЗСШ № 182
Катріч Костянтин Вячеславович 7 134 Русанівський ліцей
кипиченко світлана анатоліївна 6 113.9 №200
Кириленко Дмитро Олександрович 4 73.7 163
Киричек Микола 6 127.3 182
Кісіленко Олександра Романівна 5 147.4 Київська гімназія східних мов №1
Клименко Віталіна Сергіївна 4 67 №98
Клименко Игорь Михайлович 6 120.6 Сш. 182
Ключнікова Марія Артемівна 5 160.8 182
Коваленко Ярослав Русланович 7 60.3 Спеціалізована школа №304
Ковальчук Олександр Володимирович 4 127.3 254
Ковальчук Юлія Віталіївна 4 120.6 №330 (ШДС "Русанівка")
Кожушнір Владислав 4 140.7 №748 Калина
Козир Олександр 5 147.4 №251
Козлова Катерина Петрівна 5 93.8 сзш №60
Козлова Ольга Станіславівна 6 113.9 №286
Колесник Анна Сергіївна 5 93.8 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Коломицев Олександр Олегович 5 120.6 №210
Коломієць Дар'я Валеріївна 4 113.9 ШДС "Родзинка"
Коломієць Денис Андрійович 6 67 Гімназія № 34 "Либідь"
Колосов Євгеній Валерійович 5 154.1 №214
Коляда Іван Миколайович 7 113.9 Ліцей n 37 ім.В.Молчанова
Комар Єлизавета 4 113.9 №34
Комаренко Дмитро Олегович 6 67 83
Корміч Вікторія Олександрівна 6 93.8 НВК №30 "ЕкоНад"
Корнієнко Тетяна 6 127.3 Гімназія №34
Коротич Ольга 6 33.5 №193
Коршун Валера 5 113.9 №60
Кочур Владислав Володимирович 7 80.4 Гімназія "Діалог"
Кравцова Катерина Григорівна 7 100.5 Святошинська гімназія
Кравчук Даша Андріівна 6 120.6 №226
Крамаренко Володимир Тимофійович 7 46.9 гімназія №34 "Либідь"
Кривда Богдан Ігорович 5 33.5 №113
Кривов'яз Іван Ярославович 4 127.3 312
Кримець Роман 4 80.4 №34
Крочак Олександр Олегович 7 154.1 Ліцей №100 "Поділ"
Крупська Олександра Сергіївна 5 87.1 Київська гімназія східних мов №1
Кручковський Ілля Сергійович 4 93.8 ШДС Родзинка
Кузнєцов Ярослав Сергійович 5 107.2 гімназія№34 "Либідь"
Кузьменко Владислав Игорович 7 87.1 Гімназія №283
Куліш Олександра Анатолієвна 5 127.3 СЗШ
Кунда Ігор Павлович 4 134 Деснянка
Кунда Марія Павлівна 7 100.5 гімназія 283
Куперман Марк Борисович 5 140.7 182
Куценко Ірина Олегівна 5 140.7 гімназія №34 "Либідь"
Кучеренко Микита Сергійович 4 93.8 №98
Кучинський Гліб Олександрович 6 134 142
Кушнір Анастасія Андріївна 7 53.6 16
Кушнір Артур 5 113.9 Гімназія №34 "Либідь"
Кушніренко Юрій 6 100.5 №237
Лациба Андрій Максимович 5 140.7 СЗШ №182
Легкоступов Даниил Олегович 4 120.6 311
Лемак Євген 6 73.7 №30
Леоненко Олександра Василівна 6 87.1 №200 ім. В. Стуса
Лесик Андрій 4 80.4 №65
Лозенко Віталіна Євгеніївна 4 80.4 № 34
Локтівнов Даніїл Олександрович 6 140.7 СЗШ№62
Лосєв Ілля Андрійович 5 113.9 №286
Лось Владислав Максимович 7 154.1 Ліцей #100 "Поділ"
Лук`яненко Віктор Владиславович 6 127.3 Київська гімназія №154
Любима Михайліна Вікторівна 7 93.8 гімназія № 290
Ляшиченко Артем 4 93.8 №98
Майоров Данило Олександрович 6 93.8 Наукова змына
Макарчук Ксенія Сергіївна 4 107.2 Тріумф
Максименко Андрій Олександрович 4 134 Тріумф
Максименко Дарина 4 93.8 №65
Макуш Андрій Олександрович 6 127.3 Спеціалізована школа №52
Маляренко Олександра Валеріївна 5 80.4 Спеціалізована школа № 200
Малярчук Богдана 7 93.8 16
Манятовський Максим 4 67 98
Мариморич Олександр Євгенович 5 140.7 сзш № 222
Маркевич Владислава Вадимівна 4 60.3 ШДС Родзинка
Мартишин Яна Андріївна 5 67 Тріумф
Марчук Анастасія 5 120.6 №207
Маслова Марія 5 107.2 приват.лінгвістична гамназія
Маслун Анна Олегівна 5 73.7 163
Машков Сергій Андрійович 5 140.7 182
Мельник Анна 4 140.7 №34
Мельниченко Руслан Олегович 4 67 ШДС Родзинка 765
Мєдвєдєва Марія 4 147.4 №34
Михайлов Денис Юрьевич 7 80.4 колегіум "Олімп"
Михайлова Юлія Олександрівна 5 167.5 Гімназія східних мов №1
Мілюков Андрій 4 87.1 №251
Мір Ханнан 6 60.3 №193
Мовчан Віктор 4 100.5 №139
Мойсеєнко Данило Павлович 5 140.7 Гімназія №34 "Либідь"
Москаленко Вероніка Євгеніївна 7 46.9 №101
Москалькова Анна Антонівна 4 53.6 179
Мостовюк Данило Романович 5 120.6 Гімназія № 34 "Либідь"
Мостовюк Дар'я Романівна 5 107.2 Гімназія № 34 "Либідь"
Мотрич Володимир 6 53.6 №193
Музиченко Олексій Вадимович 5 113.9 №283
Мулік Рустам Юрійович 6 113.9 Київська гімназія № 154
Муравйов Тимофій Вадимович 5 120.6 №286
Нiкiтiн Андрiй Вiталiйович 4 154.1 гiмназiя 117 iм.Лесi Украiнки
Нагорний Євгеній Олександрович 6 100.5 52
Назаренко Богдан Ігорович 4 113.9 ШДС "Родзинка "
Назаренко Єгор Євгенович 4 120.6 330
Назаренко Марія Вікторівна 5 67 гімназія № 283
Нгуєн Таня 5 147.4 251 ім. Хо Ши Міна
Невмержицька Анна 4 100.5 №34
Нечепуренко Валерія Ігорівна 4 80.4 ШДС "Перлина"
Нечитайло Андрій Володимирович 5 107.2 №286
Никончук Дмитро Русланович 7 100.5 Ліцей №142
Нітушка Дмитро Васильович 4 80.4 СШДС"Радість" № 649
Новицький Денис Костянтинович 7 87.1 Ліцей "Престиж"
Новоксьонова Анастасія 7 53.6 271
Оболешева Ірина Ігорівна 4 60.3 322
Овчарова Олександра 4 93.8 №34
Овчиннікова Олександра Володимирівна 6 80.4 Гімназія №34 "Либідь"
Одинська Дарина 6 134 №251
Округ Дарія Дмитрівна 7 53.6 №262
Оксинь Наталія 6 87.1 №35
Оногуекхіан- Хаберт Надія 6 140.7 Gymasium 19 Mejigirska
Осока Вероніка Сергіївна 4 147.4 №330 "Русанівка"
Осока Данііл Сергійович 7 147.4 Технічний ліцей
Осташук Нікіта 7 100.5 №19
Очеретян Катерина 7 93.8 №159
Павлик Олександр Олександрович 7 73.7 Спеціалізована школа № 304
Павліш Софія Романівна 5 147.4 243
Павлюк Станіслав Юрійович 4 93.8 СШДС "Радість"
Паливода Ігор Володимирович 7 93.8 ліцей"Престиж"
Панасюк Роман Олегович 7 80.4 15
Панченко Володимир 4 107.2 №34
Панченко Гліб Станіславович 6 113.9 ліцей "Наукова зміна"
Панченко Єгор Станіславович 6 154.1 ліцей "Наукова зміна"
Парфянова Вікторія 6 73.7 №237
Пасічник Олександр Петрович 5 120.6 спеціалізована № 80
Пермяков Олег 6 140.7 240
Петренко Владислав 6 67 №193
Петрище Ольга Василівна 4 53.6 83
Петров Олег Олександрович 4 140.7 83
Петровський Андрій Максимович 6 140.7 №286
Пилипенко Іван 4 127.3 №251
Писаний Ростислав Євгенович 6 140.7 Тріумф
Писаренко Дарія 4 134 №34
Пискун Валерiй Олександрович 7 113.9 №3
Пихалова Маргарита Володимирівна 5 147.4 №286
Пісьменюк Анастасія Романівна 7 93.8 №200
Повар Дарина Олександрівна 7 67 СШ #200
Погорєлова Анна Олегівна 4 80.4 НВК "Соціум" №240
Поліщук Данило Романович 5 127.3 ліцей № 142
Помазун Вікторія Віталіївна 6 100.5 ліцей №142
Попович Марія Олександрівна 4 154.1 286
Порембський Флоріан Антонович 6 87.1 спеціалізована школа № 80
Порхун Артем 5 107.2 №60
Потійчук Леонід 5 107.2 №226
Потьомкін Лев Євгенович 7 147.4 142
Приходчук Анастасія Вікторівна 4 93.8 65
Приходько Максим 6 107.2 №307
Прокопенко анна Іванівна 6 100.5 Gymasium 19 Mejigirska
Прокопенко Марія 4 80.4 16
Прокопенко Ярослав Арнольдович 6 87.1 16
Прокопюк Вікторія Василівна 7 140.7 304
Пророк Анастасія Володимирівна 4 67 НВК "Соціум" №240
Прядка Максим Олексійович 4 73.7 гімназія №267 м.Київ
Пшенко Никита Игорович 7 93.8 304
Радомская Влада Викторовна 7 120.6 32 гимназия "Успех"
Радомський Владислав Олексійович 5 160.8 182
Радчук Владислав Павлович 6 134 СЗШ 182
Разуваєва Анна Володимирівна 4 87.1 ШДС "Родзинка"
Речкалов Дмитро 4 107.2 №34 "Либідь"
Риб'янець Лідія 4 134 №156
Рибалко Максим 4 87.1 Сяйво, Святошинського р-ну
Рибачок Ірина Геннадіївна 5 134 Лінгвістична гімназія
Рижов Ігор 6 87.1 №286
Розбіцький Ілля Олександрович 4 100.5 Гімназія 34 "Либідь
Роздорожнюк Софія Олександрівна 4 60.3 Приватна школа Аратта
Романенко Марія Олегівна 6 93.8 гімназія №154
Рудневська `я Сергіївна 4 93.8 СШ №65
Рунов Андрій Олексійович 7 67 Ліцей №142
Савон Ганна Олександрівна 5 120.6 СЗШ № 158
Савченко Сергій 5 127.3 Гімназія № 34 "Либідь"
Савчук Богдан Ігорович 4 80.4 СШДС "Відродження"
Саликін Андрій Віталійович 5 147.4 Gymasium 19 Mejigirska
Самар Марія 4 100.5 №251
Сарафанюк Руслан 6 87.1 №237
Сарнавський Давід 5 80.4 №35
Саурін Олексій Антонович 4 147.4 Тріумф
Саша Ходимчук 4 134 ШДСРодзинка
Семеніхіна Валерія Сергіївна 6 127.3 Тріумф
Сергеєв Олег 5 134 №35
Середюк Яніслава Русланівна 5 160.8 221
Силенко Анна Вiталiiвна 4 53.6 286
Сімоненко Владислава Юріївна 6 134 257
Сірик Артур Євгенович 6 100.5 №286
Скиба Софія 4 113.9 №251
Скопін Максим Михайлович 6 80.4 Gymasium 19 Mejigirska
Скоробагатько Володимир Андрійович 4 87.1 НВК "Соціум" №240
Скоробагатько дмитро олександрович 4 154.1 шдс перлина 103
Скоробагатько Іван Андрійович 4 127.3 №330
Смаленська Маргарита 5 80.4 приватна лінгвістична гімназія
Смаль Артем Сергійович 7 80.4 173
Смірнов Сергій 5 67 №35
Смогоржевська Дар'я Сергіївна 4 87.1 №216
Смогоржевський Микита Сергійович 6 147.4 №216
Соболев Валентин 6 100.5 182
Сокур Андрій 4 80.4 №34
Соломка Анастасія Сергіївна 4 140.7 Тріумф
Сом Богдан 4 100.5 №251
Спірідонова Богдана Юріївна 4 60.3 236
Стабірова Жанна 5 127.3 №203
Стародуб Вероніка Косьтянтинівна 7 93.8 Русанівський ліцей
Столярчук Єлизавета Олександрівна 5 167.5 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Сторожик Дарина Максимівна 5 127.3 207
Сторчак Наталія 7 87.1 №154
Струк Роман 6 127.3 Ліцей "Пристиж"
Сухачевський Лук'ян Дем'янович 4 87.1 ШДС "Родзинка"
Сучок Аліна Олександрівна 4 100.5 322
Тарасенко Екатерина сергеевна 4 87.1 СНВК Виктория
Тарганчук Маргарита Григорівна 7 80.4 Спеціалізована школа № 304
Тарновецька Яремія Володимерівна 7 67 №16
Теличко Євген 4 93.8 №34
Теличко Ігор 6 100.5 №237
Теребенько Матвiй Олександрович 6 93.8 гiмназiя схiдних мов №1
Терехов Максим Євгенович 6 147.4 №286
Тимофієнко Анастасія 6 93.8 №193
Тимощук Нікіта Андрійович 7 134 фізико-математичний ліцей №208 міста Києва
Тишкевич Владислав 4 80.4 НВК "Оріяна"
Тищенко Артур Олексійович 5 154.1 72
Тищенко Владислав 6 120.6 №35
Ткаченко Іван Ростиславович 5 127.3 286
Ткаченко Ілля 5 100.5 60
Ткаченко Роман Андрійович 6 127.3 ліцей «Наукова зміна»
тонг ле зієу хуен діана 6 100.5 238
Тоненчук Софія Дмитрівна 4 93.8 Родзинка
Топчий Тетяна Віталіївна 5 107.2 СЗШ № 158
Третяк Марія 5 73.7 163
Третякова Катерина Владиславівна 7 134 Ліцей "Наукова зміна"
Трунін Антон 5 167.5 286
Тютюнник Данило Русланович 7 154.1 гімназія Києво-Могилянський колегіум
Тягульський Богдан 5 93.8 Технічний ліцей НТУУ "КПІ"
Тягульський Руслан 4 140.7 шдс. Відродження
Усенко Дмитро Олександрович 7 120.6 Ліцей №100 "Поділ"
Фадєєва Вероніка Віталіївна 4 127.3 СШДС "Відродження"
Фак Юрій 6 154.1 №182
Фещенко Ірина 6 154.1 СЗШ 182
Фінько Вікторія Сергіївна 5 67 №254
Хайнацький Кирило Андрiйович 5 80.4 №207
Харченко Варвара 6 127.3 304
Харченко Дмитро Олександрович 5 113.9 Фінансовий ліцей
Хилик Анастасія Сергієвна 5 140.7 ліцей "Наукова зміна"
Ходаковский Артур 4 113.9 216
Хомутовська Аліна Вікторівна 4 100.5 Гімназія ,,Либідь" 34
Циба Гордій Олександрович 5 120.6 57
Цопа Катерина Ігорівна 6 93.8 № 3
Чабан Марія Дмитрівна 5 73.7 158
Чабан Тетяна 6 73.7 283 "Козацька"
Чакалова Катерина Олександрівна 6 100.5 №271
Чанцева Дарья Олександрівна 6 87.1 №286
Чаюн Людмила Віталіївна 4 113.9 Gymasium 19 Mejigirska
Чельцов Георгій 6 93.8 №3
Чемерис Юрій Андрійович 5 53.6 80
Червак Платон Ігорович 4 127.3 330
Чередниченко Дар`я 4 100.5 Гімназія 117
Черниш Владислав 5 100.5 №305
Черниш Дмитро Валентинович 6 154.1 Спеціалізована школа №52
Черниш Ярослав Андрійович 4 67 211
Чехівський Євген 6 127.3 №286
чиркин Матвій 4 87.1 №34
Чихун Крістіна Володимирівна 6 87.1 №286
Чуєнко Юлія 4 113.9 №330 Русанівка
Чуйовский Ярослав 4 107.2 №254
Чучканов Володимир Сергійович 6 140.7 СЗШ№182
Шалаєв Антон 4 154.1 №311
Шапошник Богдан Ігорович 7 87.1 Гімназія №34 "Либідь"
Шапошник Олександр Ігорович 4 127.3 Гімназія №34 "Либідь"
Шашкова Марія Костянтинівна 4 26.8 НВК № 240 "Соціум"
Шварцева олександра 6 67 №237
Швець Дмитро 7 60.3 №189
Швець Руслан 4 134 312
Шевченко Дар'я Валеріївна 6 134 сш№52
Шевченко Павло 5 87.1 №158
Шийко Марія 6 67 №193
Шкапа Марина Олегівна 6 100.5 сш № 286
Шкурай Іван 4 113.9 №34
Шлапак Радан Юрійович 4 100.5 110
Шлапак Ярина Юріївна 7 154.1 110
Шликов Данило 6 134 №100
Шостак Данило 4 93.8 №34
Шуліка Марія 4 147.4 №34
Щербань Дмитро Олександрович 4 127.3 295
Юраш Олександр Васильович 7 127.3 Спеціалізована школа N317
Языков Михаил 4 140.7 №34 "Либідь"
Якобчук Анастасія Олегівна 6 87.1 200
Якубицька Ядвига 5 113.9 приватна лінгвістична гімназія
Ярченко Михайло Сергійович 6 134 приватна лінгвістична гімназія м. Києва
Яхно Валерія 5 73.7 №60
Яцук Сергій 4 127.3 гімназія №123
Ящук Максим 7 80.4 Слов'янська гімназія

 

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621