This website works best with JavaScript enabled

 

 

 

Edupage





 


 

 

Результати Інтелектуального Конкурсу-2015

Міжнародна школа «Меридіан» оголосила Результати Інтелектуального Конкурсу-2015. До Вашої уваги список переможців конкурсу. Вітаємо та запрошуємо на церемонію нагородження 19 березня у четвер о 17:30 за адресою Квітневий пров., 5-А. Увага! Переможці розташовані в алфавітному порядку, конкретні результати ви дізнаєтесь під час церемонії. Чекаємо на Вас!

 СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Антонюк Артем Олегович ліцей №142 7 клас
Артамонова Катерина Євгенівна 328 7 клас
Баклан Маргарита Володимирівна Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 5 клас
Баханов Микола Олексійович ліцей № 227 4 клас
Березкіна Анастасія Андріївна Ліцей №100 "Поділ" 5 клас
Бєлов Володимир Андрійович ліцей Інтелект 7 клас
Білик Олеся Олександрівна Ліцей №100 "Поділ" 7 клас
Богушко Владислав Андрійович Русанівський ліцей 7 клас
Валеня Катерина Іванівна Русанівський ліцей 7 клас
Васильчишина Анастасія Володимирівна Русанівський ліцей 7 клас
Васін Богдан Сергійович КПЛ № 171 6 клас
Дубов Илья Владимирович 171 лицей Лидер 5 клас
Загривий Олег Сергійович Ліцей №208 6 клас
Іванов Макар   5 клас
Ковба Борис Ігорович сш.216 7 клас
Колісник Дмитро Олексійович Екологія і Культура 6 клас
Коршун Олеся Сергіївна ліцей Наукова зміна 5 клас
Куненко Денис Сергійович Ліцей 208 6 клас
Курський Матвій Віталійович СШ N 214 6 клас
Матузко Даніель №322 4 клас
Махиня Ігор Сергійович 72 4 клас
Москальков Антон Антонович Лицей N171 "Лидер" 7 клас
Московець Артем Ігорович Ліцей "Наукова зміна" 5 клас
Нагорний Євгеній  Олександрович 52 7 клас
Ніколаєв Ігор Дмитрович 295 4 клас
Овчиннікова Олександра Володимирівна Гімназія №34 "Либідь" 7 клас
Оногуекхіан-Хаберт Надія гімназія №19 "Межигірська" 7 клас
Педашенко Тімур Глібович № 322 4 клас
Підбуртний Віталій Валентинович №171 "Лідер" 5 клас
Столярчук Єлизавета Олександрівна ПЛ НТУУ "КПІ" 6 клас
Точоний Володимир Олегович №182 6 клас
Усатюк Никита Андреевич  Триумф 4 клас
Федюшин Микита Євгенович Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" 5 клас
Хасін Марк Ігорович гімназія 191 6 клас
Холомєєв Ігорь Валентинович ліцей № 171 "Лідер" 5 клас
Цыбулькин Глеб Янович Лицей №171 "Лидер" 5 клас
Чакалова Катерина Олександрівна 271 7 клас
Шемчук Костянтин Вікторович гімназія "Академія" 4 клас
Штанденко Михайло Сергійович №171 ліцей "Лідер" 6 клас

 

 

П.І.Б. учасника  школа клас Бали
Tеребенько Матвій кгсм 1 7 клас 120
Авершин Олександр Геннадійович  НВК Новопечерська школа 4 клас 67.2
Авраменко Еммануїл Євгенович м. Київ, № 96 5 клас 57.6
Аврамчук Іван Євгенович n243 5 клас 28.8
Аврамчук Катерина   4 клас 24
Агарков Андрій ліцей №142 6 клас 91.2
Алєксєєнко Роман Юрійович 28 7 клас 96
Алтуфьев Артем Сергійович №243 6 клас 33.6
Анікіна Анастасія Андріївна сш № 105 4 клас 52.8
Антоненко Юрій Валерійович місто Київ ЗНЗ 68 5 клас 76.8
Антоненко Ярослав №220 6 клас 72
Антошин Дмитро Олегович Київська інженерна гімназія 5 клас 76.8
Антощук Роман Олександрович №329 Логос 4 клас 43.2
Ашихміна Настя гімназія №19 6 клас 33.6
Бабенко Михайло "Євроленд" 4 клас 14.4
Бабій Вероніка Ігорівна гімназія √34 Либідь 5 клас 62.4
Байдур Катерина Олексіївна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23  4 клас 81.6
Баклан Аліса Володимирівна Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 6 клас 96
Балагутіна Дарина Олександрівна № 146 4 клас 38.4
Бариш Артем №6 5 клас 52.8
Баханова МарІя Олексіївна ліцей № 227 6 клас 38.4
Безродний Олексій Михайлович 70 7 клас 72
Беленченко Степан Сергійович Школа екстернів 5 клас 43.2
Бенчук Богдан школа №5 І-ІІІ ступенів 5 клас 33.6
Бєлуха Вєра Анатоліївна школа 158 4 клас 14.4
Бикова Надія Едуардівна 179 6 клас 48
Бицик Андрій Романович Гімназія №283 м. Києва 5 клас 48
Бичков Михайло Олександрович Гімназія №34 "Либідь" 7 клас 100.8
Бігар Данііл Дмитрович 271 5 клас 52.8
Бідний Володимир Валентинович Ліцей  ''Поділ'' 100 6 клас 52.8
Білоус Олександра Андріївна № 198 Ліцей Еко 6 клас 81.6
Білоусов Артем Євгенійович Новопечерська 4 клас 43.2
Блажевич Олександра №6 7 клас 100.8
Блінохватов Микита Андрійович НВК №240 "Соціум" 4 клас 62.4
Бовкун Александр Сергеевич 226 6 клас 33.6
Богдан Софія Русланівна Новопечерська Школа 4 клас 62.4
Богомольський Еммануїл Святошинська гімназія 4 клас 43.2
Богуш Павло Євгенович 312 4 клас 72
Боднар Данило Мирославович Ліцей N 100 " Поділ " 7 клас 91.2
Бойко Віталій Вячеславович Русанівський ліцей 7 клас 57.6
Болбас Катерина Володимирівна 136 5 клас 57.6
Болібок Дмитро Олександрович СЗШ №35 м.Києва 5 клас 38.4
Бондар Богдан Валерійович 279 5 клас 43.2
Бондар Вадим Валерійович 279 4 клас 33.6
Бондаренко Дмитро Олексійович ліцей Наукова зміна 5 клас 57.6
Борисов Іван Вадимович КМК 5 клас 48
Бредюк Максим Александрович гимназия 283 6 клас 48
Брикульська Валерія Євгеніївна №243 5 клас 38.4
Брилліантова Ксенія Андріївна 135 6 клас 57.6
Булгар Ілля Валерійович КГСМ №1 4 клас 14.4
Бурковська Анастасія Олександрівна 72 4 клас 24
Бурлака Дмитро  Олександрович №243 4 клас 24
Буяло Артем Олексійович сш 10 6 клас 28.8
Ванюліна Вікторія Юріївна 243 7 клас 38.4
Варанкіна Іванна Вікторівна 19 гімназія "Межигірська" 5 клас 33.6
Василюк  Денис  Олександрович сш № 105 4 клас 28.8
Версаль Марія Андріївна 16 6 клас 67.2
Веселов Дєніс Дмитрович #279 ім. П. Григоренка 4 клас 28.8
Вилущак Володимир Олегович лицей № 208 5 клас 67.2
Винницький Богдан Михайлович Межигірська гімназія №19 6 клас 43.2
Вінницький Артем Ярославович 240 4 клас 81.6
Віннічук Назар Дмитрович 116 6 клас 91.2
Волжев Олексій Іванович 67 4 клас 62.4
Воробей Альона Ігорівна 240 4 клас 72
Воробйов ЖЄвгеній Ігорович Ліцей № 100 "Поділ"  7 клас 43.2
Воробйова Марія Андріївна Ліцей 208 5 клас 76.8
Воронін Михаїл сзш № 182 5 клас 38.4
Воронков Михайло Павлович Еколого-природничий ліцей №116 6 клас 62.4
Восколуп Євген Олександрович 226 6 клас 24
Гавриш Дар'я Дмитрівна 232 5 клас 28.8
Гайдучек Максим Андрійович Ліцей №100 "Поділ" 5 клас 67.2
Ганцяк Андрій Володимирович СЗШ 279 ім.Петра Григоренка 4 клас 19.2
Гарбузюк Анна Валеріївна Київська гімназія східних мов №1 6 клас 38.4
Гасанов Емін 101 5 клас 52.8
Глазков Матвій Володимирович 221 6 клас 19.2
Гончар Владислав Анатолійович СЗШ №146 7 клас 33.6
Гончаренко Олександра Григорівна ліцей №142 5 клас 67.2
Горбач Сергій Володимирович 226 5 клас 43.2
Городнича Анастасія Ярославівна №243 7 клас 38.4
ГОРСЬКА КАТЕРИНА ЮРІЇВНА гімназія "Троєщина" 6 клас 76.8
Гостило Денис Вікторович Ліцей "Наукова зміна" 5 клас 67.2
Граб Святослав №72 5 клас 33.6
Григоренко Богдан №152 5 клас 43.2
Гришкіна Катерина Вячеславівна ліцей 208 5 клас 43.2
Грищенко Анна Юріївна НВК №240 "Соціум" 6 клас 91.2
Грищенко Едуард №103 6 клас 57.6
Грубый Ренат Владыславовыч 182 5 клас 43.2
Губська Вікторія №253 7 клас 38.4
Давидов Олексій   7 клас 115.2
Даниленко Тетяна №146 4 клас 48
Данилов Даниіл Валерійович Гімназія №19 "Межигірська" 6 клас 67.2
Данилян Андронік "Євроленд" 4 клас 67.2
Демченко Володимир Анатолійович Лицей №208 6 клас 43.2
Денисенко Вікторія Денисівна Ліцей #100 ,,Поділ" 5 клас 62.4
Денисенко Захар "Євроленд" 4 клас 62.4
Деречей Альона Олексіївна Ліцей №171 "Лідер" 6 клас 96
Деркач Андрій Валерійович 139 5 клас 52.8
Дероган ілля СЗШ 182 5 клас 52.8
Дибко Антон   5 клас 72
Диденко Глеб Юрьевич гимназия Оболонь 5 клас 67.2
Дишкантюк Олександр Сергійович 304 5 клас 48
Довбиш В'ячеслав Костянтинович 118 `Всесвіт` 4 клас 43.2
Довгаль Олександр ліцей "Наукова зміна" 5 клас 52.8
Домніч Денис Сергійович С.З.Ш №182 6 клас 62.4
Домрачева Ольга Сергіївна 279 6 клас 57.6
Дороховська Анастасія Святошинська гімназія 6 клас 24
Дрінь Валентина Олегівна Ліцей 100 6 клас 43.2
Дуб Іван  Олександрович сш № 105 4 клас 62.4
Дуплин Андрей Витальевич  Сш 210 5 клас 67.2
Ємчук Зоя Вікторівна ліцей №293 6 клас 67.2
Єфименко Анна Анатоліївна "Тріумф" 6 клас 86.4
Єфімова Софія Олександрівна 323 5 клас 57.6
Єфремова Катерина гімназія  №19 "Межигірська" 6 клас 57.6
Жемчужников Микола Олегович ліцей #38 5 клас 52.8
Жибак Ярина Григорівна гімназія №19 "Межигірська" 6 клас 48
Жукотська Олена Андріївна Ліцей #100 „Поділ” 5 клас 52.8
Жур Віталіна Віталіївна КССМШ ім. Лисенка 4 клас 14.4
Жур Ніна Віталіївна КССМШ ім. Лисенка 7 клас 19.2
Жур Олександр Леонідович Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" 4 клас 81.6
Жур Ольга Леонідівна Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" 6 клас 96
Завгородній Володимир Ігорович Спеціалізована школа "Тріумф" 5 клас 48
Заводник Владислав Олександрович 179 6 клас 81.6
Задорожній Денис Русланович 226 6 клас 43.2
Зайцева Мария Михайловна Гимназия восточных языков № 1 6 клас 33.6
Заринова Каміла №210 5 клас 48
Зарицький Єгор Ігорович 279 4 клас 33.6
Захаров Олександр Ігорович ліцей N 100 "Поліл" 5 клас 72
Здебська Катерина Сергіївна гімназія 19 "Межигірська" 6 клас 62.4
Зленко Ігор Володимирович 272, Колеж ім. Сухомлинського 5 клас 57.6
Іванов Ростислав Володимирович       екстернів 6 клас 81.6
Іващенко Аліса Новопечерська школа 4 клас 38.4
Ізюмова Анастасія Вадимівна 296 4 клас 43.2
Ілюк Олена Дмитрівна 304 5 клас 57.6
Ірза Дар'я Сергіївна гімназія№34 ,,Либідь" ім. В. Максименка 5 клас 28.8
Ісхакова Яна №236 5 клас 38.4
Іщенко Анастасія №243 5 клас 38.4
Іщенко Юрій    5 клас 38.4
Калачов Олексій Миколайович СОШ № 25 5 клас 28.8
Каленкович Матвій Вечиславович ЗНЗ 68 5 клас 62.4
Каліновська Валерія Вадимівна СЗШ № 232 5 клас 72
Каменецький Кирил №243 6 клас 24
Каменкова Анастасія Юріївна НТУУУ КПІ 5 клас 24
Канівець Олена Володимирівна ліцей "Наукова зміна" 5 клас 67.2
Касьяненко Анастасія Олегівна 101 6 клас 43.2
Квашук Юлія Олександрівна Гімназія №283 6 клас 62.4
Киричек Микола Павлович Русанівський ліцей 7 клас 62.4
Кісіленко Олександра Романівна  Київська гімназія східних мов № 1 6 клас 43.2
Клименко Віталіна Сергіївна  №98  5 клас 43.2
Клименко Ігор Євгенович 168 4 клас 48
Клименко Максим Павлович  Ліцей №142 5 клас 57.6
Климчук Никита Олегович ліцей 142 7 клас 57.6
Клочко Давид Сергійович Романо-германська гімназія №123 6 клас 24
Кметь Дмитро Олександрович 322 4 клас 62.4
Коваль Павло Сергійович Русанівський ліцей 7 клас 33.6
Коврига Марія Дмитрівна 232 5 клас 24
Кожуховський Андрій Русланович 243 5 клас 67.2
Козаровицька Поліна Євгенівна Русанівський ліцей 7 клас 62.4
Козєєв Сергій Ігорович 19 6 клас 28.8
Козлова  Катерина Петрівна 60 6 клас 43.2
Коломієць Марія 101 5 клас 33.6
Колядка Олександр "Євроленд" 4 клас 52.8
Компанець Ілля Валерійович 304 5 клас 48
Коробченко Володимир №283 5 клас 43.2
Корогодська Вероніка Євгенівна Ліцей № 100 "Поділ" 5 клас 57.6
Косіков Ярослав Володимирович 304 5 клас 52.8
Костенко Поліна ЗНЗ №243 6 клас 52.8
Костина Георгій №256 7 клас 14.4
Костюк Денис Олександрович №275 6 клас 33.6
Кравченко Олег Ігорович 171 4 клас 81.6
Кравченко Степан "Євроленд" 4 клас 48
Кракович Павло Дмитрович Спеціалізована школа №304 5 клас 76.8
Красноус Богдан Віталійович 311 4 клас 43.2
Кривенко Сергiй Миколайович 243 6 клас 57.6
Крилов Назар Андрійович 64 5 клас 62.4
Кримець Роман Олександрович 34 5 клас 38.4
Крицький Ярослав Юрійович 243 5 клас 52.8
Крупа Єлізавета Сергіівна Ліцей №171 Лідер 6 клас 96
Крупська Олександра Сергіївна Київська гімназія східних мов №1 6 клас 38.4
Куделя Ярослав Ярославович сш № 105 4 клас 43.2
Кузнецов Ярослав Валерійович Ліцей N 100 "Поділ" 5 клас 62.4
Кузнецова Руслана Сергіївна ліцей 208 5 клас 52.8
Кулигін Кирило   5 клас 24
Куликівська Ксенія    5 клас 24
Куліков Микита ліцей №100 "Поділ" 6 клас 38.4
Куліков Олексій ліцей №100 "Поділ" 7 клас 72
Кунда Ігор Павлович гімназія 283 5 клас 62.4
Куценко Андрій Олексіїович 201 5 клас 28.8
Кучеренко Володимир   6 клас 76.8
Кучірка Святослав Олегович №17 4 клас 28.8
Ларкина Нина Андреевна ЗОШ 17 6 клас 81.6
Лебеденко Артем №243 6 клас 28.8
Левандовська Надія Русланівна гімназія №19 "Межигірська" м.Києва 6 клас 62.4
Левчук Олексій Вікторович 72 4 клас 48
Левчук Олена Святославівна № 243 5 клас 52.8
Лепський Андрій Святошинська гімназія 6 клас 28.8
Лиманський Артем гімназія "Потенціал" 5 клас 43.2
Литвин Віталія Сергіївна 202 5 клас 57.6
Литвин Владислав   4 клас 52.8
Литовченко Ольга №243 5 клас 43.2
Ліщук Артем Олександрович Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" 4 клас 81.6
Лозінський Вадим Олександрович 243 6 клас 48
Ломоносов Матвій Олексійович ліцей #100"Поділ" 4 клас 72
Лубінець Данило Дмитрович 75 5 клас 57.6
Луцик Михайло Ігорович гімназія №19 "Межигірська" 5 клас 52.8
Любась Богдан Андрiйович №182 5 клас 62.4
Любиченко Нікіта Олесандрович 255 5 клас 57.6
Мадзяновська Анастасія Костянтинівна № 182 6 клас 76.8
Мазур Марія Анатоліївна СШ №271 6 клас 38.4
Майор Марія гімназія №34 "Либідь" 6 клас 57.6
Макарець Катерина   4 клас 38.4
Макогон Дар'я школа №5 І-ІІІ ступенів 5 клас 43.2
Максай Микола №208 5 клас 81.6
Максименко Дарія Андріївна 236 5 клас 33.6
Маленко Сергій Сергійович Ліцей "Наукова зміна" 5 клас 72
Маменко Валерія Олександрівна Фінансовий ліцей 7 клас 105.6
Мартяшин Ігор №168 4 клас 62.4
Марценовський Семен гімназія №107 6 клас 52.8
Маслякова Анна Євгенівна ліцей Наукова Зміна 5 клас 43.2
Медведєв Олег Євгенович №243 6 клас 38.4
Медуха Дарина №322 4 клас 38.4
Межул Софія Іллівна гімназія №315 5 клас 72
Миколаєнко Марія   4 клас 38.4
Миколайчук Егор "Наукова змiна" 5 клас 62.4
Мироненко Костянтин №298 5 клас 76.8
Мітяй Ліна №6 7 клас 48
Мова Боріс Олександрович 32 4 клас 72
Морковник Христина Ігорівна НВК №240"Соціум" 7 клас 100.8
Москалькова Анна Антонівна Гімназія №179 4 клас 38.4
Муравщик Анастасія Олександрівна ліцей "Наукова зміна" 5 клас 72
Муратова Людмила Олегівна Гімназія № 39 7 клас 105.6
Муха Дар'я 101 5 клас 43.2
Назаренко Богдан Ігорович СЗШ №9 5 клас 72
Назаренко Єгор Євгенович  Ліцей "Наукова зміна" 5 клас 76.8
Нарожний Денис Олегович Гімназія 19 Межигірська 6 клас 52.8
Невмержицька Ганна гімназія №34 "Либідь" 5 клас 33.6
Недолужко Юлія Євгенівна 220 7 клас 76.8
Нечепуренко Валерія Фінансовий ліцей 5 клас 38.4
Нигальчук София Михайловна  №202 5 клас 38.4
Ніканов Олексій Максимович ліцей "Наукова зміна" 7 клас 115.2
Обідовський Максим Олександрович СЗШ 182 5 клас 48
Обуховська Катерина   4 клас 57.6
Овдійок ОлександрОлександрович  311 4 клас 33.6
Овсієнко Богдана Вячеславівна Русанівський ліцей 7 клас 62.4
Овчаренко Григорiй Юрiйович Новопечерська школа 4 клас 62.4
Овчарова Олександра Романiвна 34 5 клас 57.6
Огірчук Анастасія   4 клас 43.2
Оногуекхіан-Хаберт Давид гімназія №19 "Межигірська" 5 клас 52.8
Орлов Андрій Сергійович Романо-германська гімназія № 123 4 клас 28.8
Осока Вероніка Сергіївна Наукова зміна 5 клас 72
Павліш Софія 243 6 клас 67.2
Павлов Савва Егорович лицей 208 6 клас 96
Павлюк Ярослав Сергійович №182 6 клас 67.2
Панченко Володимир Юрійович Гімназія №34 "Либідь" ім. В. Максименка 5 клас 52.8
Панченко Марія Ігорівна Київська Інженерна Гімназія 4 клас 38.4
Панюкова Анастасія Олександрівна 74 6 клас 43.2
Папін Олександр   4 клас 33.6
Парімська Маріанна   5 клас 33.6
Пархоменко Дарина №232 5 клас 48
Пацелоха Вячеслав Сергійович  Спеціалізована школа #82 ім. Т. Г. Шевченка  4 клас 28.8
Пермяков Олег Ростиславович #240 "Соціум" 7 клас 52.8
Пирогов Євген Олександрович 101 6 клас 28.8
Писаренко Дарія Олександрівна 34 5 клас 57.6
Піддубний Валентин Олександрович 295 4 клас 57.6
Погорєлов Дмитро Олегович НВК №240"Соціум" 7 клас 62.4
Погребцов Никита Олегович СШ №182 5 клас 57.6
Поклонский Роман Романович 25 5 клас 52.8
Покотило Марія Дмитрівна Ліцей №157 7 клас 62.4
Поліщук Олександра    4 клас 28.8
Поліщук Олена Василівна № 304 7 клас 62.4
Полунін Антон Олександрович 230 6 клас 52.8
Поляков Максим Сергійович №34 4 клас 62.4
Понамаренко Денис №118 4 клас 33.6
Пономаренко Михайло Олександрович Новопечерська Школа 4 клас 38.4
Пономаренко Наталія Василівна сш № 105 4 клас 48
Поп Софія гімназія №19 "Межигірська" 6 клас 33.6
Попов Владислав Олександрович Гімназія № 154 5 клас 72
Порхун Артем Олексіойвич № 60 6 клас 57.6
Потійчук Леонід Олександрович №226 6 клас 48
Придачук Катерина Василівна 243 5 клас 43.2
Прокопенко Анна Іванівна Гімназія №19 "Межигірська" 7 клас 14.4
Прохорова Лілія   4 клас 24
Пузирін Дмитро Ігорович Школа 322 м.Києва 4 клас 57.6
Радомський Владислав Олексійович №182 6 клас 72
Радченко Олександр №100 6 клас 28.8
Радчук Владислав Павлович Русанівський Ліцей 7 клас 62.4
Рейзiн Tiмофiй ШДС Паросток 4 клас 81.6
Ретунська Даша №243 5 клас 28.8
Рибчинський Віктор №243 5 клас 48
Ріпінська Юлія №210 5 клас 48
Романов Андрій Олексійович Фінансовий ліцей 5 клас 81.6
Романова Анастасія №322 4 клас 72
Рутковський  Святослав Дмитрович Фінансовий ліцей 6 клас 81.6
Рябокінь Михайло №95 4 клас 48
Савицька Дар'я Олегівна 101 6 клас 57.6
Савчук Марія Олександрівна СЗШ №182 5 клас 67.2
Саликін Андрій гімназія №19 "Межигірська" 6 клас 52.8
Самелюк Тимофій Юрійович Ліцей N100 "Поділ" 6 клас 96
Сандула Андрій №271 4 клас 52.8
Саньоцька Яна Володимирівна  60 6 клас 33.6
Сарікова Анна Андріївна 53 5 клас 38.4
Сачок Володимир Дмитрович №135 6 клас 76.8
Сачок Ігор Дмитрович №135 6 клас 57.6
Свириденко Олександр №236 5 клас 43.2
Середняк Ангеліна Святошинська гімназія 6 клас 72
Середюк Яніслава Русланівна 221 6 клас 72
Сидоренко Никита Сергеевич ПЛ НТУУ "КПИ" 7 клас 72
Січкарук Михайло Сергійович Русанівський ліцей 7 клас 72
Скоробагатько Володимир Андрійович НВК №240"Соціум" 5 клас 43.2
Скрипник Ксенія Денисівна № 232 5 клас 19.2
Скубяк Максим Тарасович 68 5 клас 33.6
Скус Діана №6 5 клас 57.6
Смогоржевська Дарія   5 клас 72
Смогоржевський Нікіта   7 клас 62.4
Соболєв Валентин  Русанівський ліцей 7 клас 91.2
Соловйова Наталія Олексіївна СЗШ №182 6 клас 76.8
Соломатина Наталья Сергеевна 127 4 клас 38.4
Сорока Богдан Олександрович 322 4 клас 57.6
Сорокун Ернест Миколайович 155 6 клас 72
Станков Володимир Володимирович 221 6 клас 81.6
Старунов В'ячеслав    4 клас 43.2
Стельмах Елизавета Андреевна 25 5 клас 76.8
Степаненко Юлія Вікторівна Ліцей №100 "Поділ" 5 клас 67.2
Сторожик Дарина Максимівна №207 6 клас 57.6
Стринжа Артем Олегович Ліцей 100 "Поділ"  5 клас 62.4
Стрілецький Назарій Володимирович СЗШ №6 7 клас 105.6
Строчков Богдан Валерійович №243 7 клас 24
Стужук Анастасія Олександрівна СШ №301 імені Ярослава Мудрого 5 клас 52.8
Ступак Софія Тарасівна 239 7 клас 67.2
Суровцев Володимир Вячеславовіч №182 5 клас 52.8
Сухомудренко Андрій ліцей №100 "Поділ" 4 клас 62.4
Сушко Марія Ліцей "Наукова зміна" 5 клас 72
Таргонський Дмитро Дмитрович №15 6 клас 86.4
Телецька Сніжана №146 4 клас 62.4
Теплов Даниїл Ігорович школа №5 І-ІІІ ступенів 4 клас 62.4
Терещенко Мірра Володимирівна 291 5 клас 38.4
Тимошенко Дмитро Сергійович 311 4 клас 72
Тишкевич Влад №294 5 клас 43.2
Томків Данило Павлович 72 4 клас 67.2
Томша Олександр №6 5 клас 57.6
Тонг ле Зієу Хуен Діана СЗШ №238 7 клас 57.6
Тоневицька Дар`я Андріївна 232 5 клас 38.4
Топоровський Максим   5 клас 38.4
Трахачов Тимофій сергійович Ліцей 100 4 клас 52.8
Троцай Віктор Олександрович гімназія 315 4 клас 81.6
Труш Георгій Вікторович Голосіївський ліцей №241 5 клас 57.6
Тугучов Кірілл Олександович 60 КРД "Росток" 6 клас 48
Тужиліна Діана   6 клас 38.4
Туркенич Юрій Ігорович Ліцей № 303 4 клас 67.2
Турчак Катерина "Євроленд" 4 клас 81.6
Угнівенко Ярослав Вікторович 60 5 клас 67.2
Федоренко Аріана Олександрівна №312 4 клас 48
Федорук О.В. ПЛНТУУ"КПІ" 6 клас 76.8
Федорчук Ілля Ярославович 322 4 клас 28.8
Фещенко Ірина Олексіївна Русанівський ліцей 7 клас 86.4
Фільова Крістіна Олександрівна  Гімназія 19 6 клас 28.8
Фіщук Даниіл Сергійович СШ Ір №327 4 клас 43.2
Франков Олексій Оолександрович СШ№307 6 клас 96
Хаврук Дарина Олегівна  № 80 4 клас 48
Ханін Давид Святошинська гімназія 6 клас 91.2
Харітонов Богдан 101 5 клас 38.4
Хіміч Олексій Романович НВК №240 "Соціум" 4 клас 67.2
Ходаковський Артур   5 клас 57.6
Хоменко Кирило Сергійович N 34 '' Либідь'' 4 клас 38.4
Хомутовська Аліна Вікторівна гімназія№34 ,,Либідь" ім. В. Максименка 5 клас 19.2
Цопа Катерина Ігорівна 3 7 клас 38.4
Цурка Віталій Юрійович СЗШ 182 7 клас 86.4
Чеделюк Майя №311 4 клас 72
Червак Платон Ігорович "Наукова зміна" 5 клас 67.2
Черкас Оксана   4 клас 48
Чорна Катерина Русланівна СШ 301 ім. Ярослава Мудрого м.Києва 5 клас 38.4
Чудновська Даря Олександрiвна  СШ N°173 6 клас 86.4
Шалал Софьєн Ахсенович 311 4 клас 57.6
Шапошник Олександр гімназія №34 "Либідь" 5 клас 48
Шевцова Аліса Олександрівна 202 5 клас 76.8
Шевченко Н.М. 312 4 клас 43.2
Шевчук Анастасія Русланівна ЗНЗ №101 5 клас 72
Шемчук Євгеній   5 клас 38.4
Шигаєв Кіріл Костянтинович Романо-германська гімназія №123 6 клас 57.6
Шлапак Радан Юрійович 110 4 клас 81.6
Штанденко Анна Сергіївна №171 ліцей "Лідер" 4 клас 62.4
Штефієнко Кирил Анатолійович СЗШ№182 6 клас 67.2
Шуневич Дмитро №32 4 клас 28.8
Щеглова Аліна Артемівна 146 4 клас 52.8
Юрлова Вероніка Євгенівна ліцей №142 5 клас 67.2
Юрчик Андрій Анатолійович Русанівський ліцей 7 клас 33.6
Ярошенко Ярослав №24 4 клас 67.2
Ясинський Ярослав   6 клас 52.8
Ясінський Назар Валерійович 312 4 клас 28.8
Ясінчак Богдан Миколайович Русанівський ліцей 7 клас 91.2

 

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621