This website works best with JavaScript enabled

 

 

 

Edupage





 


 

 

Результати Інтелектуального Конкурсу-2016

Міжнародна школа «Меридіан» оголосила Результати Інтелектуального Конкурсу-2016. До Вашої уваги список переможців конкурсу. Вітаємо та запрошуємо на церемонію нагородження 14.04.2016  о 17:30 за адресою Квітневий пров., 5-А. Увага! Переможці розташовані в алфавітному порядку, конкретні результати ви дізнаєтесь під час церемонії. Чекаємо на Вас!

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Агарков Андрей Игоревич лицей 142
Андреюк Кирило Олександрович СШДС "Лісова казка"
Бабій Варвара Захарівна Гімназія "Києво-Могилянський колегіум"
Баклан Маргарита Володимирівна ліцей №171 "Лідер"
Баханов Микола Олексійович ліцей № 227
Бевзенко Олег Леонідович №171
Бровченко Ярослав Ліцей наукова зміна
Вилущак Володимир Олегович ліцей № 208
Віткіна Анна Павлівна ТЛ НТУУ КПІ
Воробйова Марія Ліцей №208 
Гаврилюк Антон Вадимович ліцей "Наукова зміна"
Гореченков Андрей №156
Гуназа Анна Олегівна 307
Деречей Альона Олексіївна Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер"
Доеничко Арсен Лицей 171
Лещенко Анастасія Євгенівна 25
Ломоносов М О Києво-Печерський ліцей 171 Лідер
Лучка Марко Тарасович Києво-Печерський Ліцей "Лідер" N°171
Манвелян Михайло Борисович РУГГ
Матвійчук Владислав Олексійович Києво Печерський № 71 ліцей Лідер
Матузка Даніель КПЛ № 171 "Лідер"
Махиня Ігор  №185 
Мусієнко Вадим Максимович РУГГ
Наумець Захар Ігорович Ліцей №171 "Лідер"
Недужий Іван Сергійович Перша ластівка
Петрова Ірина Сергіївна Ліцей 171 "Лідер"
Романюк Ірина Павлівна 286
Стрєльцова Євгенія Михайлівна "Євроленд
Ткаченко Максим Андрійович 323
Точоний Володимир Русанівський ліцей
Хасін Марк Ігорович 191
Черкас Оксана 191
Шевченко Іван Валерійович  №208 
Штанденко Михайло Сергійович 171 Лідер

 

 

 

П.І.Б. учасника  Бали школа клас
Агратіна Остап 60 Лідер 4
Азаров Кирило Олександрович  45 25 4
Андрієць  Семен 45 171 5
Антошин Дмитро Олегович 45 Київська Інженерна Гімназія 6
Антошина Юлія Олегівна 25 Київська Інженерна Гімназія 4
Артемчук Назарій Романович 26 №111 6
Аскерова Лейла 15 СВНК Деснянко 4
Ашихмина Настя 6 Гимназия 19 7
Бабій Вероніка Ігорівна 20 гімназія н. 34 ,,Либідь" 6
Бакалінська Олександра Глібіна 50 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Баклан Аліса Володимирівна 24 ліцей №171 "Лідер" 7
Балог Софія Сергіївна 20 135 5
Басюк Тимофій Русланович 15 321 4
Безкоровайний Олександр Валерійович 35 СЗШ 206 4
Безпризорна Олена Антонівна 5 Спеціалізована школа №254 5
Бендас Ростислав 27 85 7
Бенюмов Ілля Владиславович 1 Спеціализова школа 325 7
Березкіна Анастасія Андріївна 35 Ліцей N100 " Поділ" 6
Бігар Данііл Дмитрович 5 №271 6
Бобровская Анастасия 50 №178 4
Богданов Леонід 10 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Богуш Павло Євгенович 45 гімназія Троєщина 5
Болбас Екатерина Владимировна 50 Гимназия 136 6
Болотов Микита Вітальйович 35 №91 4
Бондаренко Олег В'ячеславович 10 6 4
Бондарець Вероніка Юріївна 50 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Борисов Роман 20 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Бредюк Маски Александрович 16 283 7
Бриль Каміла Сергіївна 50 ліцей 208 6
Булакаєва Марія 25 Ліцей №157 4
Буніц Марія Олександрівна 35 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Бура Софія Володимирівна 5 Ліцей № 100 Поділ 5
Буракова Марія Богданівна 20 № 135 міста Києва 5
Валуйскова Мария олегивна 20 Лисова казка 4
Валянський Олександр Валентинович 25 "Євроленд 4
Ванютіна Марія 35 ООО 4
Варгачова Марiя Дмитрiвна 26 лiцей "Наукова змiна" 7
Васечко Олександра Олександрівна 16 №65 7
Василига Даниїл Олегович 45 "Київські каштани" 4
Веха Олексій Володимирович 15 ліцей №38 ім. В.Молчанова 6
Висоцкий Дмитрий 16 №142 7
Вишньовський Дмитро Миколайович 10 262 6
Власов Лев 35 РУГГ 5
Волжев Алексей Иванович 35 Лицей # 142 5
Волкодав Олександр Дмитрович 45 НВК "Соціум" № 240 5
Волобуєв Данило Михайлович 60 Ліцей 208 6
Воронкова Анастасия 21 №25 7
Врублевська Анна Олександрівна 40 «Деснянка» 4
Гавриленко Анна Руслановна 15 СЗШ#262 5
Геник Поліна Сергіївна 65 СНВК "Лілея" 4
Герасімов Максим Володимирович 1 91 7
Глазков Матвiй Володимирович 11 221 7
Гніца Владислав Андрійович 40 308 4
Говядин Кирил Александрович 50 №115 4
Головач Валентин Сергійович 6 297 7
Гончаренко Олександра Григорівна 35 ліцей №142 6
Горох Єлізавета 60 ПЛ НТУУ КПІ 5
Горська Катерина Юріївна 31 гімназія "Троєщина" 7
Григорович Дар'я Сергіївнаv 5 ліцей №100 "Поділ" 6
Гуменюк Виктор 15 91 5
Гурьев Денис 25 №297 5
Давиденко Георгій Андрійович 65 267 4
Данюк Леонід Валентинович 11 297 7
Дворак Максим МИколайович 65 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Дворак Марія Миколаївна 25 Ліцей НТУУ "КПІ" 6
Дем'яненко Катерина Валеріївна 21 Київська гімназія 154 7
Деркач Андрій Валерійович 45 СШ N139 6
Деркач Ольга Андріївна 15 262 5
Дероган Ілля Костянтинович 50 СЗШ 182 6
Диріва Юлія Олегівна 40 № 73 4
Дмитриев Иван 20 Гимназия Драгоманова 5
Доманчук Марія Ігорівна 21 гімназія "Троєщина" 7
Дорохін Єгор Дмитрович 25 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Дровніков Володимир Олександрович 50 157 4
Дубов Илья Владимирович 55 171лицей Лидер 6
Дубовий Владислав Олександрович 35 Технічний ліцей НТУУ "КПІ" 5
Дякокова Александра 21 Лицей 171 7
Дяченко Олександра Олексіївна 40 Гімназія №19 "Межигірська" 5
Евтушенко Константин 15 №25 6
Ейсмонт Анастасія Володимирівна 60 267 4
Емельянцева Александра 30 №25 5
Ефіменко Нікіта Дмитрович 20 ПНЗ НВО Перлина 4
Жданкевич Єгор Олександрович 11 Ліцей номер 38 їм. В.М.Молчанова 7
Жемчужников Микола Олегович 5 ліцей № 38 імені В.М.Молчанова 6
Жилінський Дмитро 11 Технічний ліцей 7
Жукотська Олена Андріївна 15 Ліцей #100 „ Поділ ” 6
Жур Олександр Леонідович 25 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" 5
Жур Ольга Леонідівна 31 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" 7
Забуга Антон Максимович  20 «Лісова казка» 4
Заводник Владислав Олександрович 31 Гімназія № 179 7
Задорожній Олeксій Юрійович 5 сзш 182 6
Заїка Віктор Вікторович 35 СНВК "Деснянка" 4
Захарійчук Віолетта Володимирівна 16 Наукова зміна 7
Захаров Олександр Ігорович 30 лицей 100 "Поділ" 6
Здебська Катерина Сергіївна 1 194 "Перспектива" 7
Зеленский Олександр Васильович 32 307 7
Земницький Ярослав Дмитрович 40 115 4
Золотарьова Дарина Євгенівна 61 182 6
Зубарев Максим Юрійович 55 ліцей 208 6
Ищенко Евгений 45 Лицей 171 5
Іванець Богдан Максимович 55 304 4
Іваницька Дар'я Сергіївна 10 СШ 91 5
Іванов Макар 35 ліцей-100 "Поділ" 6
Іванов Нікіта Артемович 25 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Іванов Ростислав Володимирович 11 екстернів 7
Іванова Анастасія Анатоліївна 40 321 4
Іллюшко Олександра Володимирівна 20 № 262 6
Казанцева Катерина Андріівна 45 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Казновський Антон Томашевич 31 ПЛ НТУУ "КПІ" 7
Калінічев Георгій Віталійович 20 Спеціалізована школа 106 6
Каліновська Валерія Вадимівна 35 №232 6
Кальченко Олександра 25 СШДС "Відродження" 4
Кальян Олег Олександрович  25 №85 6
Касьян Олександр Юрійович 16 СШ №307 7
Катишева Поліна 38 №322 4
Качур Данило Романович 50 НВК " Кияночка" 4
Кедровський Михайло  5 №135  5
Кирей Станислав 6 №262 7
Кирилюк Катерина Петрівна 35 107 4
Кирилюк Поліна Сергіївна 65 Києво-Печерський ліцей "Лідер" №171 4
Кислова Анастасія Андріївна 11 №156 7
Кияниця Володимир Олександрович 55 № 322 4
Кікірєшко Олексій Максимович 70 "Євроленд" 4
Кірєєв Олег Станіславович 40 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Клименко Ігор Євгенович 20 НВК 240 5
Клименко Ірина Євгениївна 1 262 6
Коваль Марина 55 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Ковальчук Олександр Олександрович  15 «Інтел»  4
Кожанова Вероніка Дмитрівіна 20 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Козак Андрій Ярославович 50 спеціалізована школа № 20 4
Козачанська Тетяна Михайлівна 11 262 7
Козел Дмитро Вячеславович 25 156 5
Козел Юлія Вячеславівна 20 156 5
Козлова Катерина Петрівна 16 Сзш#60 7
Коковіхіна Альона Владиславівна 25 9 6
Коленченко Андрій Миколайович 31 ліцей "Наукова Зміна" 7
Колодач Яна Григорівна 60 ліцей №208 6
Комарова Марія Ігорівна 55 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Кондратюк Євгеній Ігорович 40 Ліцей №208 5
Контовский Андрей 70 №178 4
Конюшко Володимир Павлович 20 321 4
Копицяк ольга олександрівна 50 236 4
Корнієнко Валерій Сергійович 6 гімназія "Києво-Могилянський коллегіум" 7
Корогодська Вероніка 40 Ліцей № 100 "Поділ" 6
Корчовний Дмитрій Романович 55 330 4
Костюк Владислав Ігорович 25 ШДС "Пролісок" 4
Костюк Денис Олександрович 1 № 275 7
Костюк Сергій Павлович 45 321 4
Кот Данило Олександрович 6 Сш N. 307 7
Кравець Андрій Васильович 45 Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 5
Кравченко Влас В'ячеславович 40 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Кравченко Олег Ігорович 50 №171 "Лідер" 5
Крамаренко Маргарита Андріївна 45 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Красноус Богдан Віталійович 25 Гімназія № 283 5
Кримець Роман 30 Гімназія 34 "Либідь" 6
Кузьменко Ольга АндріЇвна 47 ліцей №208 6
Кулиба Дмитро Віталійович 55 НВК ДНЗ ЗНЗ Сузір"я 4
Курський Матвій Віталійович 11 СШ N 214 7
Куць Олексій Андрійович 25 гімназія №178 5
Лайкін Кирило Денисович 5 ШДС “Перлина” 4
Ламаш Максим Андрійович 1 Ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Левченко Іван Сергійович 10 200 5
Левченко Сергій Павлович 30 "Лісова казка" 4
Левчук Олена Святославівна 5 №243 6
Лесников Радомир Олександрович 50 Загальноосвітня школа ім. І.Огієнка № 115 4
Липтенко Артем 6 №243 7
Ліпіна Валерія Сергіївна 16 СШ номер 307 7
Ліщенюк Анастасія Віталіївна 40 322 4
Лунькова Анастасія Володимирівна 11 "Євроленд 7
Любась Богдан Андрійович 10 Ліцей "Туризму" 6
Любченко Мария 10 Лицей 38 4
Любченко Ольга 30 170 4
Мадзяновська Анастасія 21 Русанівський 7
Мадяр Давид Витальевич 55 технический лицей 5
Мазуренко Катерина Олегівна 1 №91 5
Майор Марія Володимирівна 31 Гімназія #34 Либідь 7
Майстренко Софія Олександрівна 63 Перша ластівка 4
Макаренко Юлія 65 лицей 157 4
Макарець Катерина Леонiдiвна 40 243 5
Максай Микола Олександрович 60 208 6
Маленко Сергій Сергійович 48 Ліцей "Наукова зміна" 6
Малішевський Артем 16 Ліцей "Наукова Зміна" 7
Мамін Євгеній Павлович 20 Ліцей №100 "Поділ" 5
Манішина Олександра Олександрівна 25 СНВК "Деснянка" 4
Маньяна Плангеу Дженіфер 31 Гімназія №19 "Межигірська" 5
Маріненко Катерина Володимирівна 20 Гімназія "Синьоозерна" №257 5
Маруженко Злата Олександрівна 40 115 4
Марущак Валерія Анатоліївна 45 115 4
Марциновський Семен Михайлович 16 гімазія №107 7
Матузка Матвей 40 322 4
Мацевитий Андрій Володимирович 60 гімназія Києво-могилянський колегіум 5
Мелешко Антон 50 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Мелешко Дмитро Владиславович 45 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 5
Мельниченко Руслан Олегович 30 9 6
Мирець Єлизавета Артурівна 45 "Євроленд 4
Миронова Софія Андріївна 25 Ліцей №100 "Поділ" 6
Михайлова Єлизавета Вікторівна 50 ліцей 157 4
Мілоходов Іван Ігорович 55 Ліцей #171 "Лідер" 4
Мірошниченко Андрій Володимирович 25 Ліцей №171 "Лідер" 5
Мороз Маргарита 15 320 5
Москалюк Дарина Максимовна 5 9 6
Московець Артем Ігорович 45 Ліцей "Наукова зміна" 6
Мощенко Зоряна Павлівна 35 "Євроленд 5
Мощенко Іван Павлович 20 "Євроленд 6
Муравйов Микола Павлович 15 Гімназія НПУ ім. М. П. Драгоманова 5
Муравщик Анастасія Олександрівна 40 ліцей " Наукова Зміна" 6
Надолінська Анастасія Владиславівна 1 262 7
Назаренко Богдан Ігорович 25 9 6
Натальченко Александра 40 лицей 38 4
Науменко Анастасія Юріївна 20 гімназія №19"Межигірська" 4
Наумович Дария 30 №106 5
Нашеда Евгений 25 Гимназия №107 "Введенская" 5
Небилиця Назарій Олександрович 65 Ліцей №38 4
Нижник Марія 60 ліцей 157 4
Новак Євген Олександрович 20 15 5
Носенко Юрій Вікторвич 1 № 91 5
Нужин Олександр Володимирович 46 СНВК "Вікторія" 4
Обідовський Максим Олександрович 20 СЗШ 182 6
Обуховська Катерина Романiвна 5 №243 5
Олексієнко Анастасія Костянтинівна 60 171 6
Олексіюк Володимир Максимович 65 №171 Ліцей Лідер 4
Олізаровська Крістіна Олегівна 36 ШДС "Перлина" 4
Олійник Софія Назарівна 45 115 4
Остапець Микита Вадимович 15 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Павліш Софія Романівна 11 №243 7
Палиенко Дмитро Юрійович 1 Ліцей 208 6
Панченко Марія Ігорівна 45 Наукова Зміна 5
Паращій Ярослав 70 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Пасічник Олександр Петрович 21 спеціалізована №80 7
Патюк Дмитро Павлович 15 "Євроленд" 4
Пашковський Євгеній Сергійович 26 297 7
Педашенко Тімур Глібович 45 гімназія "Троєщина" 5
Педченко Юлія Сергіївна 50 "Лісова Казка" ШДС при Гімназії "Апогей", м. Київ 4
Пеньківська Аліна Юріївна 1 262 7
Петренко Анна 25 "Інтел" 4
Петрук Марина Рустамівна 10 262 6
Пионткевич Роман 60 №115 4
Писаренко Дарія Олександрівна 35 34 6
Півень Тимофій Костянтинович 35 ШДС "Лісова казка" 4
Підбуртний Віталій Валентинович 60 КПЛ №171 "Лідер" 6
Підбуртний Тимур Валентинович 40 КПЛ №171 "Лідер" 4
Підлипенець Олексій Олексійович 1 №38ліцей ім.В.М.Молчанова 7
Піший Єгор Андрійович 15 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Погребцов Никита Олегович 25 182 6
Поліщук Богдан Анатолійовия 20 ліцей №208 6
поляков максим сергійович 51 финансовій лицей 5
Понамарчук Вероніка Ігорівна 55 Ліцей "Лідер" №171 5
Попов Владислав Олександрович 45 154 6
Прокопишин Даниил Ростиславович 30 Интел 4
Пунько Артем Юрійович 25 Гімназія №107"Введенська" 5
Пухтаєвич Олексій 55 ліцей 208 6
Рачова Тетяна Олегівна 10 №107 5
Рева Денис Рустамович 10 107 5
Резнік Анастасія Павлівна 20 ЗОШ №321 6
Рибянець Лідія 10 №257 6
Роздольський Іван 25 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Романов Андрій 40 фінансовий ліцей 6
Ронська Уляна Юрівна 55 лицей 171 5
Ружановський Валерій 60 322 4
Рукавішникова Маргарита Володимирівна 30 135 6
Савицкая Елизавета Александровна 22 275 4
Савчук Артем Сергійович 21 ТЛ НТУУ КПІ 6
Савчук Мария Александровна 50 182 6
Сагановський Юрій Петрович 35 236 5
Саенко Вероника 12 №25 7
Саєнко Святослав Олексійович 41 ліцей № 38 ім. В. Молчанова 6
Саликін Андрій Віталійович 1 19 Межигірська 7
Сандула Андрій  10 №271  5
Сапельник Дмитрий 40 Лицей Пристиж 5
Сапельник Юрий 30 интел 4
Саченко Тарас Олегович 25 гімназія "Києво-могилянський колегіум" 5
Сегеда Михайло Сергійович 70 гімназія "Академія" 4
Сезонов Данило Максимович 65 178 4
Селищев Олександр 50 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Середюк Яніслава Русланівна 1 221 7
Сидоренко Максим 20 №25 6
Сидорова Анна Вікторівна 25 "Євроленд 5
Ситник Поліна Олександрівна 40 № 9 6
Сичевський Богдан Юрійович 60 240 4
Сідельнікова Ольга Євгенівна 35 14 6
Скоробагатько Дмитро 20 16 6
Скоробагатько Кирило 15 14 4
Скрипак Герман 5 №107 "Введенська" 4
Скрипак Єлизавета 25 №107 "Введенська" 5
Скрипченко Злата Миколаївна 30 ШДС „Родзинка" 4
Сліпко Тимофій Юрійович 65 Спеціалізована школа №274 4
Слюсаренко Олег Евгенович 55 "Наукова Змiна" 5
Соколовский Глеб 50 ТЛ НТУУ КПИ 5
Соломатіна Наталія 15 160 5
Сорочка Анна Вадимовна 10 9 6
Спаський Олекасандр Олексійович 40 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Ставропольська Вероніка Віталіївна 15 135 5
Стадник Никита 50 Гимназия "Приоритет" 4
Старунов Артем Олександрович 25 Ліцей №171 "Лідер" 6
Стеблина Олена Євгенівна 20 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Стегнюк Миколай Олександрович 65 КПЛ №171 "Лідер" 4
Степаненко Юлія Вікторівна  10 Ліцей №100  6
Степура Поліна Сергіївна 30 283 6
Степура Софія Сергіївна 15 СНВК "Вікторія" 4
Столярчук Єлизавета 26 ПЛ НТУУ "КПІ" 7
Стужук Анастасія Олександрівна 25 № 301 імені Ярослава Мудрого 6
Стус Діана Петрівна 10 гімназія #237 4
Суботовская Маша 10 №107 5
Суліма Іван Валерійович 21 142 7
Сухомудренко Андрій Ігорович 35 Ліцей №100 "Поділ" 5
Сушко Марія Вячеславівна 30 ліцей "Наукова зміна" 6
Таран Артем 60 гімназія № 107 " Введенська" 5
Тарасенко Катерина 6 Гімназія "Троєщина" 6
Таргонський Дмитро Дмитрович 16 Русанівський Ліцей 7
Терещенко Мірра Володимирівна 1 291 6
Тимошенко Дмитро Сергійович 50 гімназія Києво-Могилянський колегіум 5
Тимошенко Марк Олександрович 30 219 4
Тихолоз Марія Павлівна  25 №321  5
Тищенко Артем Володимирович 10 321 4
Ткач Олександра Олександрівна 35 СНВК "Київські каштани" 4
Ткаченко Ілля Олексійович 30 Ліцей 171 "Лідер" 6
Ткаченко Олександр Сергійович 1 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Тонковид Кирило Анатолійович 1 ТЛ НТУУ КПІ 5
Трегубенко Борис Андрiйович 57 КПЛ № 171 "Лiдер" 5
Тупальська Юлія Сергіївна 15 спеціалізована школа 115 імені І. Огієнка 4
Турік іван Володимирович 1 №91 6
Турчак Анастасія Олександрівна 41 ШДС Євроленд 4
Турчак Катерина Олександрівна 55 Гімназія Академія 5
Уривський Дмитро Олексійович 65 240 4
Урсакій Анна Сергіївна 50 267 4
Усатюк Нікіта Андрійович 48 Тріумф 5
Фатхулов Ельдар Рінатович 50 Гімназія "Києво-Могилянський колегіум" 5
Федоров Евгеній Сергійович  25 №321 4
Федотов Олександр Геннадійович 1 297 7
Федусенко Федір Сергійович 11 Екологія і культура 7
Федюшин Микита 47 Ліцей № 171 "Лідер" 6
Фіщук Даниіл Сергійович 25 ліцей "Наукова зміна" 5
Фоломеева Ольга 45 Лицей 157 4
Франков Олексій Олександрович 31 СШ№307 7
Фролов Євген Вячеславович 30 "Євроленд 5
Хайытмухаммедов Ислам Мурадович 15 СШ №135 5
Халімоненко Назар Олексійович 55 ліцей №144 ім. Г.Ващенка м.Києва 4
Хало Олександра Віталіївна 15 "Євроленд 4
Харенко Андрей 5 №107 5
Ходимчук Олександр Вадимович 1 34 6
Холомєєв Ігорь Валентинович 50 Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 6
Царук Катерина 51 Політехнічний ліцей НТУУ 5
Циба Гордій Олександрович 21 57 7
Цибулькін Гліб Янович 60 142 6
Цимбаленко Владислав Олегович 7 Русанівський ліцей 7
Цурка Виталий Юрьевич 21 Русановский Лицей 7
Чарута Марія Андріївна 18 Ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова 7
Чеканов Демид Максимович 40 Ліцей Голосіївський 241 5
Чепелюк Майя Олександрівна 20 Гімназія Києво-Могилянський колегіум 5
Червак Платон Ігорович 40 ліцей "Наукова зміна" 6
Черевко Крістіна Олександрівна 26 Русанівський ліцей 7
Чередніченко Назарій Романович 6 м.Київ, школа №170 4
Черепов Дмитро Юрійович 6 гімназія 153 7
Чернецький Ілля Анатолійович 35 НВК "Домінанта" 4
Чуйко Владислава 25 Гимназия 19 4
Чуклин Андрей 5 №25 5
ШАЛАЛ СОФЬЄН АХСЕНОВИЧ 40 КПЛ №171 "ЛІДЕР" 5
Шатун Дмитро 60 Ліцей 171 " Лідер " 4
Шашко Дарія Андріївна  15 №321 5
Шашкова Марія Костянтинівна 25 171 5
Швець Марія 65 шл. Київські каштани 4
Шевченко Олександр Олександрович 30 Ліцей №100 "Поділ" 6
Шевченко Христина Олесівна 30 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 5
Шевчук Марія Дмитрівна 70 115 4
Шемчук Євгеній Вікторович 20 Гімназія "Академія" 6
Шемчук Костянтин Вікторович 60 Ліцей "Лідер" 5
Шершень Іван Олександрович 40 Школа №9 6
Шестопалов Олександр Костянтинович 55 182 6
Шибаєва Олександра Вікторівна 40 ліцей 100 5
Шилко Софія 25 №155 5
Шипиленко Микола 30 ліцей №38 ім. В.М.Молчанова 4
Широкалов Андрій Ярославович 61 Київські каштани 4
Шкоденко Віталій Володимирович 33 96 4
Шкорботун Володимир 45 232 4
Шкурат Анна Сергіївна 25 Гімназія "Введенська" №107 5
Шкурко Соня Вячеславівна 55 321 4
Шлапак Радан Юрійович 60 Ліцей №171 5
Шрамченко Анастасия 45 Київські Каштани 4
Штанденко Анна Сергіївна 60 №171 "Лідер" 5
Штефієнко Кирил Анатолійович 31 Русанівський ліцей 7
Шульгін Микита Глібович 6 Русанівський ліцей 7
Шулькевич Олександра Олександрівна 45 Перлина 4
Шумаков Нікіта Олександрович 35 СЗШ № 60 4
Шынкаренко Кристина Ивановна 1 243 5
Юрлова Веронiка 45 лiцей 142 6
Яворовський Олександр Олександрович 16 спеціалізована школа № 20 4
Яворський Марк Володимирович 31 №135 7
Языков Михаил 25 №157 6
Яковлев Михайло Романович 1 135 7

Ніколаєв Ігор Дмитрович                                                            62                    Ліцей "Наукова Зміна"                                                                                          5

Контакти / Contacts 

You could also just have an overview and use the link below to link to you full about us page.

Адреса:  м.Київ, Виноградар, пров.Квітневий, 5А, 04108

Телефон:  044-433-97-48 / 044-434-88-80

Факс:   044-463-50-03

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12147 #200714233621